MyFitness

ViaGym toime põhineb horisontaalselt liikuval vibratsioonil, mis imiteerib inimese kõndimisel tekkivat liikumist ja stimuleerib kõiki keha kudesid. Tundub nagu tuhanded mikrorullikud masseeriks keha jalgadest kaelani. Hoolduse ajal on kaasa haaratud enamus lihasgruppe, mis pingutuvad ja lõõgastuvad 15-30 korda sekundis. ViaGym teraapiat ei tohiks kasutada rasedad ja inimesed, kes on läbinud viimase poole aasta jooksul operatsiooni. Samuti ei soovitata kasutada teraapiat inimestel, kellel on tõsised terviseprobleemid ( südame-, neeru-,reuma-või kardiaalsed haigused). Terviseporbleemidega inimestel soovitame kindlasti enne ViaGym teraapia kasutamist konsulteerida oma raviarstiga.

Kõigil huvilistel on võimalik tasuta kasutada ViaGym kehahooldusaparaati MyFitness Lasnamäel. ViaGym asub venitusala kõrval. Seadet võib kasutada kas enne või peale treeningut ja maksimaalselt 10 minutit päevas.

Rohkem infot ViaGym´i kohta leiad siit.

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?