MyFitness

Trenni teha on mõnus, aga veelgi parem on seda teha oma sõpradega koos. Veebruaris treenivad Sinu sõbrad MyFitnessis koos Sinuga tasuta!

Perioodil 03.02. 2023 – 19.02. 2023 saab iga MyFitnessi liige klubi infokioskist 3 tasuta SÕBRAPILETIT ning võtta sõbra 3 x trenni kaasa või hoopis jagada 3 treeningpiletit erinevatele sõpradele! Valik on Sinu!

  • Kampaania kestab 03.02. 2023 – 19.02. 2023 (kaasa arvatud) kõigis MyFitness klubides üle Eesti. Sõbrapiletid kehtivad kasutamiseks kuni 28.02.2023.
  • Kampaania kehtib MyFitness klubi lepingulistele liikmetele ja perioodikaardi omanikele (v.a. treeningpuhkusel olevale liikmele).
  • MyFitnessi klubiliige saab kampaaniaperioodil (03.02. 2023 – 19.02. 2023) sõbrapileti alusel võtta endaga klubisse treeningule kaasa kolm sõpra või kinkida 3 treeningpiletit ühele või erinevatele sõpradele iseseisvaks klubikülastuseks (kuni 28.02.2023).
  • Klubiliikmel ei ole kohustuslik minna treeningusse koos sõbraga. Klubiliikme sõber saab sõbrapileti alusel ka iseseisvalt endale sobivat klubi külastada.
  • Sõbrapiletid tagavad tasuta sissepääsu MyFitnessi liikmete sõpradele kõigis MyFitnessi klubides üle Eesti.
  • Sõbrapileti saab MyFitnessi liige saata endale registreerimisekraanilt vajutades selleks sõbrapileti nupule. Sõbrapilet saadetakse liikme e-mailile ja see on edasisaadetav sõpradele.
  • Sõber saab kasutada Sõbrapiletit, näidates selles olevat QR-koodi oma telefonist või väljaprindituna klienditeenindajale.
  • Sõbrapiletiga puudub võimalus koha broneerimiseks rühmatreeningus. Vabade kohtade olemasolul saab Sõbrapiletiga treeningut külastada.
  • Sõbrapiletid on kasutuseks vastavalt sisekorra eeskirjadele ehk isikutele alates 12. eluaastast koos lapsevanemaga ja üksi kasutamiseks alates 15. eluaastast.
  • MyFitnessi sõbrapiletiga külastamisel on kindlasti vajalik ka kapi tabalukk. Kui kliendil tabalukku pole, saab ta selle tasu eest klubi vastuvõtust rentida või osta uue tabaluku vastavalt kehtivale hinnakirjale.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?