MyFitness

MyFitness Tallinna klubide välitreeningud kutsuvad osalema!

MyFitness Viru, Kristiine ja Rocca al Mare klubid ootavad kõiki osalema välitreeningutes! Aktiivsetele MyFitness liikmetele on treeningud tasuta. Mitteliikmele on tasu 5 eurot. Broneerida saab vastava klubi treeningplaanist! Osaleda on võimalik nii jooksutreeningus, rulluisutreeningus, kui ka kepikõnni üldfüüsilises treeningus. Vihmase ilma korral võimalus treenida jõusaalis!

TEISIPÄEVITI kell 19.00 RULLUISUTAMINE (algajad/ edasijõudnud) -treeningud algavad juunis!
MyFitness Rocca al Mares (Saku Suurhalli esisel platsil)
Treenerid:
Jaanus Ritson, Tõnis Tali, Egle Ratt, Alfredo Moreno (Venezuelast)

KOLMAPÄEVITI kell 18.15 KEPIKÕND + ÜLDFÜÜSILINE TREENING
MyFitness Kristiines
Treener:
Elliko Väljur

NELJAPÄEVITI kell 18.00 JOOKSUTREENING
MyFitness Virus
Treener:
Peeter Karask

Jooksutreening – jooksutreeningusse on oodatud kõik, kes püüavad läbi jooksuharrastuse ennast vormis hoida ja ka need, kes soovivad valmistuda suvisteks jooksuvõistlusteks. Sõltuvalt treeningu kestvusest ja tugevusest on toime organismile erinev ja teatud juhtudel isegi vastuoluline. Selleks, et mitte koormata liigselt liigeseid ning joosta kasutades õiget tehnikat tule ja saa osa jooksutreeningust!

Rulluisutreening – kui oled juba ammu tahtnud rulluisutamist selgeks õppida või lihvida juba varem õpitud oskusi, siis just nüüd on õige aeg seda teha! Rulluisutreeningutesse on oodatud nii algajad kui ka edasijõudnud. Algajatele saavad vajalikud teadmised uiskude kasutamiseks – pidurdamine, pöörded, sõitmine, tasakaal, slaalom ja põhitõed. Edasijõudnud saavad veelgi oma oskusi täiendada. Palun kanna treeningus kiivrit!

Kepikõnd+üldfüüsiline – treening, millega pannakse tööle alakeha-, õlavöö-, ülakeha- ja nimmepiirkonna lihased. Kepikõnd tõstab tavalise käimisega võrreldes energiakulu, suurendab hapniku tarbimise võimet, arendab vastupidavust ja suurendab märgatavalt südame löögisagedust. Sobiv tervisespordiala nii vähetreenitud inimestele kui ka neile, kes soovivad harjutada suurema koormusega. Treening on eriti tõhus, kuna treeningu kestel tehakse kõndimiskeppide ja keharaskuse abil harjutusi kogu kehale!

Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?