MyFitness

Ikevaldi bassu

Hei!

Uued tuuled puhuvad soojalt ning enda üllatuseks leidsin end üks hommik vahemere imedemaalt, Kreekast! Põhiliseks eesmärgiks osa võtta laulukirjutamislaagrist. Nimelt korraldatakse laagrit Santorinil, tuntud Black Rock Studios, kus on salvestanud mitmed nimekad artistid, teiste hulgas Justin Bieber, One Republic, Bring me Horizon, Bruno Mars. Laagrisse kutsuti kokku 13-st riigist produtsendid ja laulukirjutajad, et kirjutada lugusid ligi nädal aega järjest. Tegin reisi veidi pikemaks, et kogeda iidseid Ateena ehitisi ja kultuuri, ammutada energiat mägedest ning merest eesseisvaks tihedaks esinemisperioodiks.

Eks reisil olles on alati teatud väljakutsed sportimisega – kunagi ei tea täpselt, mis võimalused on. Siiski esimestel päevadel Ateenas kõndisin iga päev vähemalt 3 tundi, avastasin Vana Kreeka templeid, Muusade mäge ja Akropolise säilmeid.

Nagu teisedki vahemereäärsed köögid, sisaldab kreeklaste toidulaud õnneks rikkalikult puu- ja köögivilju ning olulisel kohal on kalaroad ning muud mereannid. Olen püüdnud toitumise osas tubli olla ja süüa võimalikult palju värsket ning vähendada toite, mis on kõrge süsivesikute sisaldusega.

Jõudes Santorinisse, võimalused sportimiseks oluliselt paranesid. Püüdsin Kamaril (5 km pikkune musta liivaga rand) jooksmas käia, kuid kahjuks põletasin liival joostes endale kohe villid jalge alla. Küll aga sai piki mereäärt laintega võidu joosta.

Lisaks laenutasin ratta ning ühildasin toreda kasulikuga – tegin mitmeid matku erinevatesse põnevatesse kohtadesse. See polnud alati kõige kergem – oli palju mäest üles rühkimist, vahest üle poole tunni järjest ning ega pepu ka kõige rohkem harjunud ratta tooliga veel polnud 🙂 Sellegi poolest tunnen ennast hästi!

Praegu hakkas laulukirjutamislaager, mitmed artistid ja produtsendi siit käivad jooksmas hommikuti – mu kurk sai ATV-ga ringi sõites natuke külma paar õhtut tagasi, seega pole nendega nüüd mõned hommikud liitunud.

Kuulsin, et teil on ka kevadine seal – kõike ilusat sinna ja kõigile head ettevalmistust Viimsi Jooksuks!

Tervitades!

Ikevald

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?