MyFitness

Uuteks treeneriteks algaval hooajal on Lenne Piirimägi ja Aina Eriksoo. Taasalustavad treeningtega MyFitness treenerid Rica Varul ja Marit Jänes.

 

Lenne Piirimägi hakkab 3x nädalas andma lihasvastupidavust arendavaid treeninguid nimetusega BodyFit

BodyFit treening algab 10-minutilise soojendusega, millele järgneb lihastreening, kus kasutatakse erinevaid abivahendeid (stepipink, hantlid,  kummilint, pallid jne.) Tund lõpeb 10-minutilise venitusega. Treening on mõeldud nii algajaile kui edasijõudnutele, kuna võimaldab koormust individuaalselt valida. Sobiv ka meestele.

 

Aina Eriksoo hakkab andma YogaFunc ja Interval 30 min+kõht ja selg (siserattatreening) treeninguid.

 

Marit Jänes alustab septembri kolmandast nädalast Les Mills BodyCombat ja BodyPump treeningutega.

 

Rica Varul alustab septembrist BodyBalance, Fitball Toning ja Kõht, selg, tuhar treeningutega.

Selg, Kõht, Tuhar on lihastreeningule suunatud tund, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu- ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Tund algab lühikese u 7 min kestva soojendusega. Lihastreeningu kestvuseks on u 30 minutit, misjärel keskendutakse 10 minutit kestvale venitusharjutuste osale.

 

Alates oktoobrist alustavad Rica Varul ja Inga Neissaar uue Body&Mind treeninguga, mis kannab nimetust bodyART.

BodyART on Robert Steinbacheri poolt loodud funktsionaalne Body&Mind treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest, kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningutes puudub keeruline koreograafia ega sooritata sammukombinatsioone. Treener järgib küll bodyART põhitõdesid, kuid paneb tunni kokku lähtudes oma kogemustest ja osalejate tasemest. Aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust, kui vabastada meeli ja sisemist jõudu.

 

Uus tantsuline treeningtund, millega alustame septembri esimesel nädalal on emotsionaalne Les Mills BodyJam™.

BodyJam on tantsuline treening, mis põletab hästi kaloreid, hoiab keha vormis ja pakub igale tantsuharrastajale super elamuse. Viimased hitid ja popid tantsuliigutused ning emotsionaalsed treenerid pakuvad sulle tõelise elamuse! Treeningtunde juhendavad Kirsti Möldri ja Reene Mägi.

 

Kesklinna klubi jõusaalis Synergy funktsionaalse treeningu alas hakkavad toimuma funktsionaalsed  treeningud, mis  on mõeldud erineva kehalise võimekuse, vanuse ja sooga inimestele. Treeneri poolt viiakse läbi tund personaalselt  lähenedes. Tunnis arendatakse  kõiki  kehalisi  võimeid (jõud, kiirus, vastupidavus, painduvus, koordinatsioon). Harjutusi  saab läbi põnevate lahenduste, variatsioonide muuta jõukohaseks treenitavatele. Võistelda saab iseenda, paarilise või rühmaga korraga.  Treenerid, kes alustavad nende tundidega on Johanna Lepp, Egle Villik, Taavi Truija ja Asko Külmsaar.

 

Alates septembri teisest nädalast algavad meil kõrge intensiivsusega Les Mills GRIT™ treeningud. Treeneriteks on Britta Aduson ja Merike Sula.

Les Mills GRIT™ on 30-minutiline kõrge intensiivsusega intervalltreening, mis sobib kõikidele treenijatele, kes soovivad kiiresti silmnähtavaid tulemusi. Suure pulsisagedusega intervalltreening tõhustab rasvapõletust ja stimuleerib hormoonide tööd, mis parandab tervist ja üldist heaolu.Tegemist on suhteliselt uue treeningsüsteemiga, mis on kogu maailmas juba lühikese ajaga väga suurt populaarsust kogunud.
Esimesel poolaastal koosneb tund kolmest osast: tehnika, 30-minutiline põhiosa, tagasiside ja nõuanded treeningus osalejatele.
 

Trennis näeme!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?