MyFitness

Registreeri ennast kursustele juba täna! Ujumine annab hea koormuse kõikidele peamistele lihasgruppidele ja on heaks vahelduseks tavapärastele jõusaali- ja rühmatreeningutele. See on eluks vajalik oskus ja ujuma õppida või enda oskusi täiendada pole kunagi liiga hilja.

MyFitness Rocca al Mare pakub ujumisõpet täiskasvanud algajatele ja edasijõudnutele. Kursused on 12-korralised, üks treeningtund kestab 60 minutit.

TREENINGUD
Treeningud toimuvad alates 8. aprillist 2019 kaks korda nädalas:

Algajad E kell 19:30-20:30 ja K kell 18:30-19:30

Edasijõudnud E kell 20:30-21:30 ja K kell 19:30-20:30

TREENER LAURI PAKKAS

Algajate kursustele on oodatud kõik, kes soovivad õppida ujuma. Kursustel keskendume krooli- ja seliliujumisele.
Kursusel osalemise eeldused:
– puudub vee hirm
– ei ole omandanud ujumiseks vajalikku hingamist
– on olemas oskus püsida vee peal
– on olemas oskus teha vees lihtsamaid ujumisliigutusi

Edasijõudnute kursustele on oodatud kõik, kes oskavad juba ujuda krooli, selili ja omavad algteadmisi konna (rinnuli) ujumisest ning soovivad täiendada oma ujumistehnikat antud ujumisviisides. Kursuse põhiline eesmärk on suunatud õige ujumistehnika omandamisele.

Eelnevalt läbitakse ka algteadmised ujumisest nagu näiteks vees hingamine, hõljumine, liuglemine ja sukeldumine. Kursusel jagatakse ka treeningharjutusi, mis aitavad tagada parema üldfüüsilise vormi saavutamise. Soovi korral võib pöörduda treeneri poole liblikujumise, stardi- ja pöördetehnika algteadmiste omandamiseks ja täiustamiseks.

HIND klubiliikmele 79€/ külalisele 99€ (sisaldab sissepääsu klubisse)
Registreerimiseks palume tasuda MyFitness Rocca al Mare klubi vastuvõttu kursuste maksumuse. Kohtade arv treeninggrupis on piiratud!

TÄHELEPANU
Treeningusse tulles palume kinnitada kasutuskorra, vastava pileti palume esitada treenerile.
Riigi- ja rahvuspühadel ujumiskursuste treeninguid ei toimu.
Treeningusse mitteilmumisel asendustreeningut treeneri juhendamisel ei toimu. Kasutamata treeningu asemel võib klubi külastada iseseisvalt.
Grupitreeningud ei ole sobilikud vee foobiaga inimestele. Vee hirmust ülesaamiseks palume pöörduda meie ujula personaaltreenerite poole.

TÄPSEM INFO Küsimuste korral palume pöörduda MyFitness Rocca al Mare klienditeenindaja poole tel 660 0520, e-mail roccaalmare@myfitness.ee

Kursus toimub eeldusel, et on registreeritud miinimum 5 inimest.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?