MyFitness

Aeg Esmaspäev 15.07.2019 Teisipäev 16.07.2019 Kolmapäev 17.07.2019 Neljapäev 18.07.2019 Reede 19.07.2019 Laupäev 20.07.2019 Pühapäev 21.07.2019
07:00
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 12
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13
AquaMix (08:15 - 09:05) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Martin Luhari Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Martin Luhari Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
MyFit body (09:00 - 10:00) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca
MyFit body (09:00 - 10:00) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
AquaToning (09:10 - 10:00) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaToning (09:10 - 10:00) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Ruth Mägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
EI TOIMU! AquaMix (09:30 - 10:20) Bassein Rocca
EI TOIMU! AquaMix (09:30 - 10:20) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaMix (09:15 - 10:05) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:05) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15
10:00
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Laste ujumistreeningud. (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:20 - 12:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:20 - 12:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud. (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. (suur bassein, 2 rada broneeritud) (10:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
UUS! Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 1 Rocca
UUS! Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:30 - 12:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
12:00
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 27
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
15:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (15:00 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca
FitBox (15:00 - 16:00) Hedi Haug Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2
16:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 17:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 17:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (16:30 - 17:30) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (16:30 - 17:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 17
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
Ringtreening (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 15
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 9
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (17:30 - 18:30) Linda Treimann Stuudio 1 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Linda Treimann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (17:30 - 18:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
18:00
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 3
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 6
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca
Jõusaali ABC (18:30 - 19:30) Martin Luhari Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 8 Registreerunuid: 0
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 1
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca
Täiskasvanute ujumiskursused (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Lauri Pakkas Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:30 - 19:30) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
BodyJam (18:00 - 19:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Tatjana Sokolova Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 0
AquaBox (18:00 - 18:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaBox (18:00 - 18:50) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0
19:00
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 15
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 3
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
TaiBox (19:45 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (19:45 - 21:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
20:00
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Martin Ots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10
BodyPump (21:30 - 22:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?