MyFitness

Aeg Esmaspäev 17.06.2019 Teisipäev 18.06.2019 Kolmapäev 19.06.2019 Neljapäev 20.06.2019 Reede 21.06.2019 Laupäev 22.06.2019 Pühapäev 23.06.2019
07:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Raymo Korkma Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (07:00 - 08:00) Marita Haho Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (07:30 - 08:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 14
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (07:30 - 08:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (07:00 - 08:15) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca
CrossTraining (07:30 - 08:30) Diana Mogiš Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (07:00 - 07:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8
08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (08:00 - 08:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (08:30 - 09:15) Rainer Lausing Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (08:15 - 09:05) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
09:00
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 1
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16
ERANDKORRAS! Kõht selg tuhar45 (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca
ERANDKORRAS! Kõht selg tuhar45 (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca
AquaMix (09:10 - 10:00) Tatjana Beljajeva Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (09:25 - 10:25) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3
Bosu30+MyFit abs (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Bosu30+MyFit abs (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Merje Kask Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 3
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17
10:00
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 13
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 17
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 17
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 18
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 10
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 21
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (10:20 - 11:20) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca
AquaToning (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6
11:00
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 16
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 11
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca
Zumba (11:00 - 12:00) Dana Grebenjuk Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 18
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyAttack (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
bodyART (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Väikelaste võimlemine 1-3 aastat (kõndijad) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 10
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (11:30 - 12:30) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 2
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Bassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
CrossTraining (11:00 - 12:00) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:25 - 12:25) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:00 - 12:00) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca
BodyPump (11:00 - 12:00) Hanna Vahar Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
12:00
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:30 - 13:30) Egle Hanson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (12:00 - 12:45) Genes-Deivid Pikani Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
13:00
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaBox (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca
Treening lapseootel naistele (13:00 - 14:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca
AquaMix (13:00 - 13:50) Marika Kütt Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca
Zumba (13:00 - 14:00) Darja Katariina Jarušina Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca
Yoga75 (13:15 - 14:30) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
14:00
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (14:00 - 15:00) Fjodor Dunik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (14:15 - 15:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Väikelaste ujumine 1-3 aasat (14:15 - 15:00) Triinu Spriit Lastebassein Rocca
Väikelaste ujumine 1-3 aasat (14:15 - 15:00) Triinu Spriit Lastebassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca
Yoga (14:00 - 15:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports40 (14:00 - 14:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca
Laste ujumistreeningud. Suur bassein, 3 rada broneeritud (14:30-18:30) (14:30 - 18:30) Bassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
15:00
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Vello Liivamägi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 3-11 kuud (15:00 - 15:45) Triinu Spriit Lastebassein Rocca
Beebide ujumine 3-11 kuud (15:00 - 15:45) Triinu Spriit Lastebassein Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS II (9-12a) (15:00 - 16:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca
Laste üldfüüsiline treening (15:00 - 15:45) Helena Thalson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS I (7-10a) (15:30 - 16:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Järgmine treening 29.06! FitBox (15:00 - 16:00) Stuudio 2 Rocca
Järgmine treening 29.06! FitBox (15:00 - 16:00) Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
16:00
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS JUUNIORID III (13-16a) (16:00 - 17:00) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca
BodyPump (16:00 - 17:00) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca
SHOWTANTS IV (13-16a) (16:30 - 17:30) Silva Sildmaa Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca
Lastetreeningud (lastebassein broneeeritud) (16:30 - 17:15) Ave-Riin Sepp Lastebassein Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval20 (16:30 - 16:50) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Cardio60 (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
Järgmine treening 29.06! BodyPump (16:00 - 17:00) Stuudio 1 Rocca
Järgmine treening 29.06! BodyPump (16:00 - 17:00) Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
17:00
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:30 - 18:15) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 16
CrossTraining (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (17:30 - 18:00) Kris-Marie Nisu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
EI TOIMU! Bosu (17:00 - 18:00) Stuudio 1 Rocca
EI TOIMU! Bosu (17:00 - 18:00) Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Ringtreening (17:30 - 18:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (17:30 - 18:30) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca
GRIT Strength (17:25 - 17:55) Merje Kask Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca
CrossTraining (17:45 - 18:45) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (17:15 - 18:00) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca
Step (17:30 - 18:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca
MyFit body (17:30 - 18:30) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (17:00 - 17:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
18:00
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca
BodyPump (18:15 - 19:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca
Interval45 (18:15 - 19:00) Rainer Rebane Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 7
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:15) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:30 - 19:15) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:15) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 7
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Elliko Väljur Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca
Kõht selg tuhar45 (18:00 - 18:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
Zumba (18:30 - 19:15) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaMix (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
FitBox (18:00 - 19:00) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 26 Registreerunuid: 0
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyJam (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca
Jõusaalis valvetreener (18:45 - 19:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ringtreening (18:00 - 19:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca
Ringtreening (18:00 - 19:00) Janek Uuk Jõusaal Rocca  
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 4
EI TOIMU! FitBox (18:30 - 19:30) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! FitBox (18:30 - 19:30) Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca
AquaToning (18:40 - 19:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca  
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca
Brazil butt lift45 (18:45 - 19:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (18:00 - 19:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca
BodyBalance (18:30 - 19:30) Kadi Pärloja Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 0
Järgmine treening 29.06! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Stuudio 1 Rocca
Järgmine treening 29.06! Brazil butt lift45 (18:00 - 18:45) Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
19:00
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca
Step (19:20 - 20:20) Rainer Rebane Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca
Interval45 (19:00 - 19:45) Mari-Liis Ilves Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca
MyFit abs (19:20 - 19:50) Ave Roots Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 2
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca
BodyBalance (19:00 - 20:00) Ave Roots Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca
Yoga (19:30 - 20:30) Inge Nelk Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 45 Registreerunuid: 1
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:35 - 20:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Sports60 (19:00 - 20:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca
BodyPump (19:00 - 20:00) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
EI TOIMU! TaiBox (19:45 - 21:00) Stuudio 2 Rocca
EI TOIMU! TaiBox (19:45 - 21:00) Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
20:00
MyFit body (20:20 - 21:20) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
MyFit body (20:20 - 21:20) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca
TaiBox (20:30 - 21:45) Sten Sakson Stuudio 2 Rocca  
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca
BodyCombat (20:00 - 21:00) Keidy Mäekivi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
BodyPump (20:05 - 21:05) Kersti Härm Stuudio 1 Rocca
BodyPump (20:05 - 21:05) Kersti Härm Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca
Interval60 (20:30 - 21:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca  
Kohti kokku: 29 Registreerunuid: 0
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca
MyFit abs (20:35 - 21:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0
21:00
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca
BodyPump (21:30 - 22:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca  
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 0

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?