MyFitness

Jõusaalikava algajatele

Oleme MyFitnessi jõusaalid kujundanud selliselt, et treenijad saaksid enda keha eest võimalikult mitmekülgselt hoolt kanda. Kindlasti panustame ennekõike sellele, et nii spordiga alles sinasõbraks saajad kui ka pikaajalised treenijad tunneksid end jõusaalis mõnusalt-justkui kodus.

Selleks, et MyFitnessi treeningvõimalustega lähemalt tuttvakas saada,  soovitame kindlasti järgi proovida Jõusaali ABC tunni ja meie erinevad ringtreeningud. Tunnid toimuvad personaaltreenerite juhendamisel, kellel on Sinuga jagada palju häid teadmiseid nii raskuste tõstmise, seadmete kasutamise kui ka üldise tervisliku eluviisi kohta.

Jõusaali ABC tunnis saad ülevaate kogu jõusaalist. Personaaltreener tutvustab vastava klubi treeningalade jaotust, seadmete asukohti ning samuti näitab, kuidas plokkseadmeid enda pikkusele vastavalt seadistada ning millise tempoga tuleks harjutusi sooritada. Saad ka ise harjutusi järgi proovida ja esitada treenerile küsimused, mis treeningutega alustamisel tekivad. Meie jõusaaliseadmed on ka nummerdatud ning just selle järgi saad treeningutega alustades hõlpsamini ka programmi endale kokku panna või vastavate trenažööride asukohad meelde jätta.

Kui soovid enda harjutusvara, füüsilist vormi ja sooritustehnikat täiendada, siis proovi Ringtreeningut. Mitmekülgne, tõhus ja lõbus treening annab Sulle suurepärase koormuse ning õpetab enda keha täiesti uuel moel kontrollima. Kogu tund viiakse läbi personaaltreeneri valvsa pilgu all, kes aitab parandada harjutuste tehnikat, pakub välja kergemaid ja raskemaid versioone ning motiveerib ja juhib Sind läbi tunni. Tulemuseks on äärmiselt tõhus kogu keha treening, mida korrates parandad kindlasti enda lihastoonust ja tervislikku heaolu. Kindlasti on Ringtreeningus käimine ka väga hea moodus, kuidas enda jõusaali harjutusvara täiendada ja uusi sõpru leida!

Soovid individuaalsemat lähenemist või oled juba pikalt üritanud enda kehakaalu langetada ja vormi parandada, kuid edutult? Selleks, et enda eesmärk ja unistus päriselt täide viia, vali endale MyFitnessi personaaltreenerite poolt loodud treeningprogramm. Meie koolitatud ja põhjalike teadmistega personaaltreenerid on just Sinu jaoks kokku pannud erinevad programmid alates kaalulangetusest kuni fitnessini välja. Ühte gruppi mahub 4 inimest ning kõikidel grupi liikmetele on alati ühine eesmärk! See on ideaalne võimalus, et leida endale toetajaskond, kes pingutab Sinugs koos ühise unistuse nimel. Kogu programmi juhib personaaltreener, kes annab Sulle lisaks grupi personaaltreeningutele lisateadmiseid tervislikust toitumisest ja vastab treeninguga seotud küsimustele. Grupi personaaltreeningu hinnad võrreldes individuaalse personaaltreeninguga on soodsamad-ühe tunni hind on alates 16 eurot!

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?