MyFitness

Perioodil 15.04-15.05 treenivad MyFitnessi Lasnamäe (Virbi, Linnamäe, Kärberi) koduklubiks märkinud liikmed olenemata paketist MyFitness+ paketiga! Kõik päevapaketid muutuvad MyFitness+ päevapaketiks ja täispaketid MyFitness+ täispaketiks ning kehtivad kuni 15.05.2019 (sh). Nii on võimalus Lasnamäe liikmetel treenida kõikides Lasnamäe klubides!

Lisaks läheb käima põnev templimäng! Külasta perioodil 15.04-30.04 igas Lasnamäe klubis kahte trenni, kogu templeid ja vali auhinnaks spordikott või kehaanalüüs! Kõigi vahel, kes templikaardi täis koguvad, loosime välja ka PEAAUHINNA: 1 kuu TASUTA trenni! Võitjaks osutus: Julia Ivanova (võtame Sinuga ühendust)! 

Küsi templikaarti ja lisainformatsiooni Lasnamäe klubi klienditeenindajalt.

Kuni aprilli lõpuni pakume võimalust ka Lasnamäe Virbi, Linnamäe ja Kärberi klubides TASUTA kohapeal liituda! 

MyFitness+ kampaaniareeglid:

 • Kampaania kestab perioodil 15.04.2019-15.05.2019 (kaasa arvatud) MyFitnessi Lasnamäe Virbi, Linnamäe ja Kärberi klubides.
 • Kampaaniaperioodil saavad kõik Lasnamäe Virbi, Linnamäe ja Kärberi koduklubiks märkinud Päevapaketi ja Täispaketi omanikud automaatselt kõrgendatud MyFitness+ paketi. Päevapakett muutub MyFitness+ päevapaketiks ja Täispakett vastavalt MyFitness+ Täispaketiks.
 • 16.05.2019 muutuvad kõik kõrgendatud paketid taas tagasi vastavalt kliendi lepingule sõlmitud paketiks.
 • Kampaania kehtib lepingulistele liikmetele ja perioodikaardi omanikele (v.a treeningpuhkusel olevale liikmele).

“3 klubi x 2 trenni = kingitus” templimängu reeglid:

 • Templimäng kestab perioodil 15.04.2019-30.04.2019 (kaasa arvatud) MyFitnessi Lasnamäe Virbi, Linnamäe ja Kärberi klubides.
 • Templimängus saavad osaleda lepingulised liikmed ja perioodikaardi omanikud (v.a treeningpuhkusel olevad liikmed).
 • Templikaardi väljastab liikmele MyFitness Lasnamäe Virbi, Linnamäe või Kärberi klubi klienditeenindaja, lisades templikaardile ka kliendi numbri (vajalik hilisemaks loosimiseks).
 • Templimängus osalejal on kohustus koguda kokku templikaardil toodud MyFitnessi klubides kaks vabalt valitud grupi- jõusaali või personaaltreeningut. Kokku tuleb koguda vähemalt 2 treeningut Lasnamäe Kärberi, 2 treeningut Linnamäe ja 2 treeningut Virbi klubides. Üks treeningtempel lisandub külastuskorraga.
 • Templi templikaardile lisab klienditeenindaja treeningu toimumise järgselt.
 • Kui templikaardil on kokku 6 templit, väljastab MyFitness Lasnamäe Virbi, Linnamäe või Kärberi klienditeenindaja liikmele kingituse, milleks on spordikott või kehaanalüüsi vautšer (vastavalt liikme soovile või kingituste kogustele).
 • Kõikide vahel, kes on templikaardi täis kogunud, loosime välja ka PEAAUHINNA, milleks on 30-päevane tasuta treeningõigus kehtiva MyFitnessi lepingulise paketiga vastavalt liikme koduklubis.
 • Võitjaga võtame ühendust hiljemalt 3.05.2019. Kui MyFitnessil ei õnnestu võitajaga ühendust saada kuni 13.05.2019, siis on MyFitnessil õigus loosida uus võitja.
 • MyFitnessi Lasnamäe klubid võtavad templikaarte vastu kuni 30.04.2019 vastavalt Lasnamäe Virbi, Linnamäe ja Kärberi klubide lahtiolekuaegadele.
 • 30-päevast tasuta treeningõigust saab liige kasutada alates 1.06.2019 kuni 31.12.2019. Võitja peab tasuta treeningkuu soovi teatama MyFitnessile hiljemalt 30.05.2019. 30-päevase tasuta treeningõiguse saab välja võtta kehtiva lepingu ajal.
 • Kampaania ei kehti MyFitnessi töötajale.

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?