MyFitness

12-15 aastastele noortele mõeldud poksitreening sobib nii poistele kui ka tüdrukutele, kes soovivad õppida lööke poksikotti, harjutada paarilisega löökide tõrjeid, põikeid ja blokke ning saada parem kontroll oma keha tasakaalu üle. Treeningutel harjutatakse lööke käte, jalgade, põlvede ja küünarnukkidega. Samuti õpitakse löökide püüdeid ja püstivõitlust ehk klintshi. Treeningutel keskendutakse lisaks  tehnikale ka parema füüsilise vormi treenimisele, tehakse harjutusi oma keha raskusega, kätekõverdusi, hüppeid ja lööke poksikotti, mis on hea füüsilise raskusega trenn.
Õpetame lisaks poksile ka muid erinevaid võitluskunstide stiile- taipoksi, kickboxi K1 reeglitega ja poksitehnika aluseid.

Treeningud toimuvad kahel korral nädalas:

  • MyFitness Lasnamäe Kärberi: T, N 15.45 – 16.45 (treener: Diana Mogiš)
  • MyFitness Järve: T ja N 16.00 – 16.50 MyFitness Noortetreening (12-15 a) BOXBOX (treener: Diana Mogiš)
  • MyFitness Viljandi: E ja K kell 16.30 – 17.30 (treener: Lauri Liiv)

Hinnakiri:

MyFitness pakub Noortetreeningu ja Poksitreeningu külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega:

  • MyFitness Lasnamäe Kärberi ja MyFitness Järve: 32€/kuu
  • MyFitness Viljandi: 25€/kuu

Esimene proovitreening noortel TASUTA ning liituda võib aastaringselt!

Ühe või teise valitud treeningpaketi raames on 12-15 aastastel noortel võimalik spordiklubi külastada lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all kõikidel lahtiolekuaegadel. Noore treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

MyFitnessi Huvikool “MyFitness Sport“ omab Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba vastavalt kantsleri käskirjale nr.1.1-3./17/114 alates 31.mai 2017.a., mille alusel kantakse alates 01.09.2017.a makstud kuutasud tuludeklaratsioonis koolituskulude alla ning sellelt saab lapsvanem tagasi tulumaksu osa. Tasutud maksed esitab Maksu- ja Tolliametile My Fitness AS.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?