MyFitness

Tunniplaan
Filters
Klubi
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Treener
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andre Machado
Anna Markova
Anne Hanni
Ave Roots
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Heleri Kängsepp
Henry Grauberg
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Janeli Voll
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kadi Kuslap
Kadi Reintam
Kadi Salm-Dikker
Kadri-Liis Vähi
Kai Kuropatkin
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Karina Alt
Karina Luik
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kersti Ojalill
Kert Kiil
Kris-Marie Nisu
Krista Köster
Kristi Möldri
Kristin Puranen
Kärolin Liik
Laura-Lotte Varvas
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Linda Treimann
Ly Kütt
Maarja Gawley
Maigi Vändre
Maiki Soe
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli ja Keiu
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Meryli Lilleberg
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Reimo Allik
Rein Kahro
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sergei Tenson
Siiri Valks
Suzanna Altunjan
Svetlana Savvatejeva
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Sokolova
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Virtuaaltreener
Treeningstiil
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Treening
Ajavahemik

6:00

21:00

Lisa ajavahemik
NÄITA TULEMUSI
Eelmine nädal

32 Nädal (08.08.2022 - 14.08.2022)

Järgmine nädal
Aeg Esmaspäev 08.08.2022 Teisipäev 09.08.2022 Kolmapäev 10.08.2022 Neljapäev 11.08.2022 Reede 12.08.2022 Laupäev 13.08.2022 Pühapäev 14.08.2022
06:00
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Burn X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

07:00
Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Run X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Run X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Keiu Pirnpuu BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Total Body X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Kaisa Raja Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Kaisa Raja Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Järgmine treening 18.08! Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Stuudio Mustamäe Mustamäe
Järgmine treening 18.08! Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (07:30 - 08:20) Diana Mogiš BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Diana Mogiš BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

08:00
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 19

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs+MyFit abs (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio legs+MyFit abs (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (08:30 - 09:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12

Loe lähemalt treeningust

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Run X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Run X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb kolmest 6minutilisest plokist. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

Powered by Red Bull CrossTraining (08:00 - 09:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi
Powered by Red Bull CrossTraining (08:00 - 09:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Run X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Run X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb kolmest 6minutilisest plokist. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Maarja Gawley Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Maarja Gawley Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step (09:15 - 10:00) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama
Step (09:15 - 10:00) Darya Pavlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

UUS KAVA! Cardio sculpt (09:15 - 10:00) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
UUS KAVA! Cardio sculpt (09:15 - 10:00) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 17.08! BodyBalance (09:00 - 10:00) Stuudio 2 Viru Viru
Järgmine treening 17.08! BodyBalance (09:00 - 10:00) Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 24.08! Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Järgmine treening 24.08! Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Krista Köster Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Treeningsari NAINE (09:10 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Erandkorras 9.00! StrongBody (09:00 - 10:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
Erandkorras 9.00! StrongBody (09:00 - 10:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:15 - 10:10) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (09:15 - 10:10) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11

Loe lähemalt treeningust

Burn X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 26.08! Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Järgmine treening 26.08! Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10 Klubidesse sisenedes teostame nakkusohutuse kontrolli. Palun varu treeningusse tulles aega!Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

10:00
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:00 - 10:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Run X (10:30 - 11:20) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Run X (10:30 - 11:20) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:15 - 10:45) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (10:15 - 10:45) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Maarja Jõgi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
EI TOIMU! MyFit abs (10:30 - 11:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (10:30 - 11:00) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 11 Treening on on füsioterapeutilise eesmärgiga, kus fookus on beebidel. Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Järgmine treening 07.09! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 07.09! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 24.08! BodyPump (10:15 - 11:15) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Järgmine treening 24.08! BodyPump (10:15 - 11:15) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 07.09! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 07.09! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Matti Berg Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (10:00 - 11:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
CrossTraining (10:00 - 11:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:05 - 11:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs & MyFit abs (10:40 - 11:35) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio legs & MyFit abs (10:40 - 11:35) Merike Kangro Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Powered by Red Bull BodyPump (10:00 - 11:00) Kersti Saksus Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Powered by Red Bull BodyPump (10:00 - 11:00) Kersti Saksus Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Shindo (10:00 - 11:00) Meryli Lilleberg Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Meryli Lilleberg Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Powered by Nocco BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Powered by Nocco BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:30 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (10:30 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Run X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Run X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb kolmest 6minutilisest plokist. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Fjodor Dunik Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Fjodor Dunik Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

ERANDKORRAS EI TOIMU! Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
ERANDKORRAS EI TOIMU! Cardio arms&abs (10:30 - 11:00) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining Final Battle Ülemiste City F parkla katusel (10:30 - 17:00) Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
CrossTraining Final Battle Ülemiste City F parkla katusel (10:30 - 17:00) Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Tule vaatama ja kaasa elama kõige tugevamatele võistlejatele, kes pääsesid CrossTraining finaali Eestist ja Lätist! Üritus toimub Ülemiste City F parkimismaja katusel. Pealtavaatajatele on üritus TASUTA!
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
StrongBody (10:00 - 11:00) Henry Grauberg Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Henry Grauberg Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (10:30 - 11:30) Marge Nõmmik Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio legs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

11:00
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Uus kava! Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Uus kava! Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Powered by PULS BodyCombat (11:00 - 12:00) Janeli Voll Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Powered by PULS BodyCombat (11:00 - 12:00) Janeli Voll Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Interval45 (11:30 - 12:15) Spinning Viru Viru
EI TOIMU! Interval45 (11:30 - 12:15) Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala
Burn X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 4 Treening on on füsioterapeutilise eesmärgiga, kus fookus on beebidel. Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Powered by All Stars BodyBalance (11:00 - 12:15) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Powered by All Stars BodyBalance (11:00 - 12:15) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 07.09! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 07.09! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
CrossTraining/ Ülemiste välitreening (11:30 - 12:30) Laura-Lotte Varvas Välitreening Ülemiste Ülemiste City
CrossTraining/ Ülemiste välitreening (11:30 - 12:30) Laura-Lotte Varvas Välitreening Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Broneerimine pole vajalik, tule lihtsalt kohale! Treening kõigile tasuta!
Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:50 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:50 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:30 - 12:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:30 - 12:15) Keiu Paapsi Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (inglise keeles) (11:00 - 12:00) Karim Hossam Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (inglise keeles) (11:00 - 12:00) Karim Hossam Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 NB!Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! BodyBalance (11:00 - 12:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! BodyBalance (11:00 - 12:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Linda Treimann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Linda Treimann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi
EI TOIMU! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Karin Hallisk Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:20 - 12:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:20 - 12:20) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:45 - 12:15) Linda Treimann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Linda Treimann Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

ERANDKORRAS! StrongBody (11:00 - 11:55) Maigi Vändre Jõusaal Viljandi Viljandi
ERANDKORRAS! StrongBody (11:00 - 11:55) Maigi Vändre Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Powered by Pändy BodyBalance (11:10 - 12:10) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Powered by Pändy BodyBalance (11:10 - 12:10) Siiri Valks Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! MyFit abs (11:30 - 12:00) Stuudio 1 Viru Viru
EI TOIMU! MyFit abs (11:30 - 12:00) Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (11:55 - 12:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:55 - 12:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (11:00 - 11:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 17

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Vähi Studio X Rävala
Total Body X (11:00 - 11:50) Kadri-Liis Vähi Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (11:15 - 12:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:25) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (11:30 - 12:25) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Step Interval (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Step Interval (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga75 (11:50 - 13:05) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Cardio legs+MyFit abs (12:00 - 12:50) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs+MyFit abs (12:00 - 12:50) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (12:00 - 13:00) Marilin Kosubenko Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (12:20 - 12:50) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
MyFit abs (12:20 - 12:50) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Olga Prants Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (12:00 - 13:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Eva Ottas Studio X Viimsi
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Eva Ottas Studio X Viimsi   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

FitnessRope (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Poksi Stuudio Viljandi
FitnessRope (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Poksi Stuudio Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 13:30) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio arms (12:30 - 13:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Linda Treimann Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Linda Treimann Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (12:00 - 13:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (12:00 - 13:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4 Treening on on füsioterapeutilise eesmärgiga, kus fookus on beebidel. Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Rävala Rävala
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 10

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio legs (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Liivia Vanaisak Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Liivia Vanaisak Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Airi Põdra Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:15 - 13:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (12:15 - 13:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Matti Berg Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (12:00 - 13:00) Hedi Haug Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Hedi Haug Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Valentin Zaitsev Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (12:00 - 12:50) Valentin Zaitsev Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Lasnamäe Linnamäe
Total Body X (12:00 - 12:50) Kauri Lillemäe Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Matti Berg Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (12:00 - 13:00) Matti Berg Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (12:30 - 14:00) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 14:00) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 8

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (12:40 - 13:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (12:40 - 13:30) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total body HIIT (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!
MyRide+Cardio (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Karim Hossam Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Karim Hossam Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Anne Hanni Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (12:00 - 13:00) Anne Hanni Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 19.08! BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Järgmine treening 19.08! BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Matti Berg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Power yoga (12:00 - 12:45) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Power yoga (12:00 - 12:45) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (12:35 - 13:05) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (12:35 - 13:05) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

ERANDKORRAS! BodyBalance (12:05 - 13:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
ERANDKORRAS! BodyBalance (12:05 - 13:00) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Tunnis toimub filmimine! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (12:10 - 12:40) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit abs (12:10 - 12:40) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (12:15 - 13:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (12:15 - 13:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (12:15 - 13:15) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Zumba (12:15 - 13:15) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (12:30 - 13:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (12:30 - 13:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:30 - 13:30) Anne Hanni Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (12:30 - 13:30) Anne Hanni Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (12:30 - 13:20) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe
Total Body X (12:30 - 13:20) Kert Kiil Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (12:40 - 13:40) Hedi Haug Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyCombat (12:40 - 13:40) Hedi Haug Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jekaterina Sai Stuudio Narva Narva Fama
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jekaterina Sai Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (12:00 - 13:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (12:00 - 13:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (12:00 - 12:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (12:00 - 12:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Zumba (12:00 - 13:00) Kaisa Edenberg Stuudio Mustamäe Mustamäe
Zumba (12:00 - 13:00) Kaisa Edenberg Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (12:15 - 13:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyCombat (12:15 - 13:15) Fjodor Dunik Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (12:20 - 13:10) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (12:20 - 13:10) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:30 - 13:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (12:30 - 13:30) Ene Ottokar Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (12:30 - 13:30) Alla Andruško Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyBalance (12:30 - 13:30) Alla Andruško Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (12:30 - 13:15) Veronika Granjova Stuudio Pirita Pirita
Brazil butt lift45 (12:30 - 13:15) Veronika Granjova Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

13:00
MyRide+Sports (13:00 - 14:05) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (13:00 - 14:05) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFitness Noortetreening (12-15a) (13:00 - 14:00) Marje Randver Stuudio Solaris Solaris
MyFitness Noortetreening (12-15a) (13:00 - 14:00) Marje Randver Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (13:00 - 14:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (13:00 - 14:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (13:25 - 14:10) Kadi Pärloja Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (13:25 - 14:10) Kadi Pärloja Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 5
Lower Body+Abs X (13:30 - 14:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (13:30 - 14:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (13:45 - 14:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (13:45 - 14:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+FatBurn (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (13:15 - 14:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (13:15 - 14:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:15 - 14:15) Diana Johanson Stuudio 2 Viru Viru
Pilates (13:15 - 14:15) Diana Johanson Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (13:30 - 14:15) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (13:30 - 14:15) Hedi Haug Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (13:30 - 14:30) Kadi Reintam Stuudio Solaris Solaris
Yoga (13:30 - 14:30) Kadi Reintam Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (13:30 - 14:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (13:30 - 14:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste surfilaager (13:30 - 14:15) Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste surfilaager (13:30 - 14:15) Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 6-12 kuud (13:45 - 14:30) Kadi Pärloja Bassein Ülemiste Ülemiste City
Beebide ujumine 6-12 kuud (13:45 - 14:30) Kadi Pärloja Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6
MyRide+Sports (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (13:00 - 14:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ringtreening 3-12 kuud (13:00 - 14:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebide ringtreening 3-12 kuud (13:00 - 14:00) Jaanika Reinmann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6 Treening on on füsioterapeutilise eesmärgiga, põhifookus on beebide arengu toetamisel. Emad selles tunnis koormust ei saa, ainult väärtuslikke tarkuseteri ja uusi nippe lastega tegelemisel. Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (13:00 - 13:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (13:15 - 14:15) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (13:15 - 14:15) Ly Kütt Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (13:15 - 14:15) Ly Kütt Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (13:00 - 13:30) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala
MyFit abs (13:00 - 13:30) Gea Simson Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:30 - 14:30) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (13:30 - 14:30) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 10

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (13:00 - 13:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (13:00 - 13:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:05 - 14:05) Diana Johanson Stuudio 2 Viru Viru
Pilates (13:05 - 14:05) Diana Johanson Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (13:30 - 14:30) Krista Köster Stuudio Solaris Solaris
Yoga (13:30 - 14:30) Krista Köster Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

EI TOIMU! Cardio sculpt (13:00 - 13:45) Stuudio 1 Järve Järve
EI TOIMU! Cardio sculpt (13:00 - 13:45) Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (13:00 - 14:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (13:00 - 14:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (13:05 - 13:50) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Cardio sculpt (13:05 - 13:50) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (13:00 - 13:30) Jekaterina Sai Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (13:00 - 13:30) Jekaterina Sai Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (13:00 - 14:00) Linda Treimann Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (13:00 - 14:00) Linda Treimann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (13:30 - 14:30) Ene Ottokar Stuudio 1 Viru Viru
Zumba (13:30 - 14:30) Ene Ottokar Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (13:30 - 14:30) Veronika Granjova Stuudio Pirita Pirita
Pilates (13:30 - 14:30) Veronika Granjova Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (13:30 - 14:30) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (13:30 - 14:30) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

14:00
BodyPump (14:00 - 14:45) Julia Zamatajeva Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (14:00 - 14:45) Julia Zamatajeva Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (14:00 - 14:50) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (14:00 - 14:50) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Kohti kokku: 28 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (14:00 - 15:00) Elliko Väljur Stuudio Rävala Rävala
Pilates (14:00 - 15:00) Elliko Väljur Stuudio Rävala Rävala   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (14:10 - 14:55) Kadi Pärloja Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (14:10 - 14:55) Kadi Pärloja Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (14:30 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 2 rada broneeritud) (14:30 - 16:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (14:30 - 15:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (14:30 - 15:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (14:45 - 15:45) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (14:45 - 15:45) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 25 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste üldfüüsiline ettevalmistus (14:50 - 15:40) Laura Rein Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (14:50 - 15:40) Laura Rein Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Beebide ujumine 3-6 kuud (14:55 - 15:40) Kadi Pärloja Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (14:55 - 15:40) Kadi Pärloja Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 0
Run X (14:00 - 14:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Run X (14:00 - 14:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 8 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb kolmest 6minutilisest plokist. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (14:00 - 15:00) Helen Hade Stuudio Rävala Rävala
Pilates (14:00 - 15:00)