MyFitness

Konverentsi keskesed teemad on AJU, MINDFULNESS, LIIKUMINE, VESI, TOITUMINE, VERI, UNI ja TEHNOLOOGIA. Ettekanded seob tervikuks Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaid avakõne tervisest.

Leitakse vastuseid mh järgmistele küsimustele: miks meie aju ja tänapäeva töökeskkond ei sobi kokku; kuidas mõelda ja süveneda efektiivsemalt; missugused on kõige uuemad lähenemised skeletilihassüsteemi valule; kui palju vett tegelikult vajame; millised on võimalused unehäirete raviks unemeditsiinis ja koduste vahenditega; mida, miks ja millal oma verest kontrollida, et välistada terviseriskide olemasolu; mis toidab optimismi ja pessimismi suurte andmete ajastul jne.

Konverentsi lektorid on ajuteadlane ja psühholoog dr Jaan Aru, dots Kristjan Port, spordifüsioloogia professor Vahur Ööpik, füsioterapeut Katre Lust-Mardna, kliiniline psühholoog Kärt Lust-Paal, laboriarst dr Anneli Raave-Sepp jt. Moderaator on Marko Reikop.

Vaata päevakava ja registreeri: www.tervis2017.ee
Konverentsile on oodatud kõik, kes soovivad olla kursis uusimate teadmistega tervisest.

MyFitness liikmele kehtib konverentsil soodushind sooduskoodi TER448 sisestamisel.

Konverentsi korraldab Liikumistervise innovatsiooni klaster SportEST koos Noviti nõustamis- ja koolituskeskusega ning kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?