MyFitness

Konverentsi keskesed teemad on AJU, MINDFULNESS, LIIKUMINE, VESI, TOITUMINE, VERI, UNI ja TEHNOLOOGIA. Ettekanded seob tervikuks Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaid avakõne tervisest.

Leitakse vastuseid mh järgmistele küsimustele: miks meie aju ja tänapäeva töökeskkond ei sobi kokku; kuidas mõelda ja süveneda efektiivsemalt; missugused on kõige uuemad lähenemised skeletilihassüsteemi valule; kui palju vett tegelikult vajame; millised on võimalused unehäirete raviks unemeditsiinis ja koduste vahenditega; mida, miks ja millal oma verest kontrollida, et välistada terviseriskide olemasolu; mis toidab optimismi ja pessimismi suurte andmete ajastul jne.

Konverentsi lektorid on ajuteadlane ja psühholoog dr Jaan Aru, dots Kristjan Port, spordifüsioloogia professor Vahur Ööpik, füsioterapeut Katre Lust-Mardna, kliiniline psühholoog Kärt Lust-Paal, laboriarst dr Anneli Raave-Sepp jt. Moderaator on Marko Reikop.

Vaata päevakava ja registreeri: www.tervis2017.ee
Konverentsile on oodatud kõik, kes soovivad olla kursis uusimate teadmistega tervisest.

MyFitness liikmele kehtib konverentsil soodushind sooduskoodi TER448 sisestamisel.

Konverentsi korraldab Liikumistervise innovatsiooni klaster SportEST koos Noviti nõustamis- ja koolituskeskusega ning kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?