MyFitness

Ikevald Rannap

Olen laulja ja laulukirjutaja Ikevald Rannap.

Elasin väiksena 7 aastat Los Angeleses, kus vanemad õppisid muusikat. Juba lapsepõlves sain endale külge nii muusikaarmastuse, kui ka reisimispisiku. Viimase 10 aasta jooksul olengi esinenud ligi 800 korda 15 erinevas riigis. Hiljuti lasin välja oma albumi “LiveLoveLaugh”, mille üks lugu “Genius” võitis Inglismaa Radio BBC Lancashire võistlusel esikoha ja mida mängitakse nii Eestis kui ka mujal. Minu muusika elab SIIN.
Tahan olla iga päev natuke parem ja natuke õnnelikum inimene, kui eile ning seda kõikides oma eluvaldkondades. Usun, et kui elus on kõik tasakaalus, (kuigi see vist kunagi päris nii pole) siis saab kasvada parema tuleviku suunas. Sellest ka MyFitness Viimsi Jooksul osalemine – tahan, et mul oleks füüsiliselt parem vorm ja mul oleks rohkem energiat.

Siit aga probleemid – mulle maitseb hea toit, hea vein ja kohati võiksin olla füüsiliselt natuke aktiivsem. Liikumine, sport ja tervislik eluviis on mulle alati olulised olnud  – kuid sellel on alati olnud omad  “on/off” perioodid.

Olen tegelenud erinevate spordialadega, kuid kõige enam meeldib mulle korvpall, mida olen väiksest peale armastanud sõpradega mängida. Olen käinud ka jõusaalis, jooksmas ning taipoksis. Suviti on tore rannas võrkpalli taguda ja talviti lumelauaga sõita.

Selleks, et endale jalaga tagumikku lüüa ning luua nii öelda “välist survet”, et paremaks saada, võtsin vastu MyFitnessi poolt pakutud võimaluse treenida nende meeskonna valvsa pilgu all ja osaleda MyFitness Viimsi Jooksul.

Minu ootused on:

  • Parandada oma füüsilist vormi
  • Juurutada oma trenniskäigu harjumust
  • Saada paremaks inimeseks ja see jooks ära teha 🙂
  • Puutuda kokku sportivate-toredate inimestega
  • Vaadata, kuhu headesse paikadesse see kogemus mind elus edasi viib

Elame – näeme!
Tervitades!
Ikevald

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?