MyFitness

Kuidas muuta toidulauda tervislikumaks? Tule 18.06 kell 20.00 MyFitness Kristiine spordiklubisse toitumisloengule ja saad teada!

Tänapäevane kiire elutempo ja suur toiduvalik on muutnud inimeste toitumisharjumused samuti kiireks ja mugavaks. Suur on ka informatsiooni hulk, mis puudutab toitumist ja selle mõju tervisele. Toitumisnõustaja Katriina Maidla annab häid nõuandid, kuidas toidulauda tervislikumaks muuta. Loeng „Kuidas muuta toidulauda tervislikumaks?“ sisaldab nii teoreetilisi teadmiseid kui ka praktilisi näpunäiteid, kuidas süüa nii, et toidulaud oleks tasakaalustatud, mitmekesine ja eesmärgipärane. Vastuseid saab küsimustele, miks soovitatakse süüa regulaarselt, mida tähendab tasakaalus veresuhkrutase, kuidas erineva kvaliteediga süsivesikud mõjutavad organismi, millised on head rasvhapete allikad, kuidas suurendada igapäevaselt taimse toidu osakaalu jne. Õppides tegema teadlikke valikuid on võimalik lihtsate vahenditega oma elukvaliteeti parandada.

Kõikide loengutes osalejate vahel läheb loosi eripakkumise pakett (3 toitumisnõustamist+ kehaanalüüs).

Registreerumine MyFitnessi liikmetele läbi tunniplaani.
Mitteliikmetele osalustasu 5 eurot klubis kohapeal enne loengut ning registreerumiskes saata e-kiri: kadri.paat@myfitness.ee

 

NB! Juunikuu on MyFitnessis toitumisnõustamise kuu ja 3x toitumisnõustamise + kehaanalüüsi leiad meie klubidest eriti hea hinnaga 99€ (tavahind 135€). Lisainfo.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?