MyFitness

Dance Rumbita – tantsustiil, kus on ühendatud jõuline ja kirglik flamenco, rütmikas discotants ning hoogne salsa. Läbivaks jooneks on idamaise tantsu esteetilisus ja veetlevus. Dance Rumbita sobib nii algajatele tantsuhuvilistele kui ka professionaalsetele tantsijatele. Dance Rumbita abil on võimalik arendada oma rütmitunnetust, tantsuliigutuste sooritamise tehnikat ning õpida väljendama erinevaid emotsioone läbi tantsu. Lisaks parandada rühti ja tugevdada lihaseid. Tähtis on sooritada kõik tantsuliigutused esteetiliselt kaunilt, hoolikalt ja tehniliselt puhtalt.

Soome flamencotantsija ja hispaania keele õpetaja Kirsi Kannase aastal 2006 loodud Dance Rumbita tantsustiil on saavutanud Soomes väga suure populaarsuse. Kirsi Kannase koolitatud treenerid õpetavad Dance Rumbita stiili üle Soome erinevates spordiklubides ja tantsukoolides. Lisaks tegutsevad litsentsi saanud treenerid Inglismaal ja Hispaanias.

Helsinkist 50km kaugusel Lohjal olevas tantsukoolis "Un Dos Tres" www.undostres.fi on üle 600 regulaarselt Dance Rumbita tundides käiva õpilase. Noorimad tantsuhuvilised on 2-aastased, samuti on  õpilaste hulgas üle 60-aastaseid naisi.

Kasuta ainulaadset võimalust proovida Dance Rumbita tantsustiili!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?