MyFitness

PRESSITEADE
 
Südamenädalal suuremad spordiklubid soodsad
 
Tallinn, 14. aprill – Kolm suuremat spordiklubide ketti pakuvad Südamenädalal külastust tavapärasest kaks-kolm korda odavamalt. Arctic Sport Club, MyFitness ja PlanetSport langetavad kõik Südamenädala raames ühekordse pileti hinda 5 eurole. Soodsate külastuste arv Südamenädalal ei ole piiratud.
 
Arctic Sport Club turundusspetsialist Jaanika Alekõrsi sõnul pakutakse klubide poolt lisaks igakülgset infot ja südamehaigusi ennetavaid tegevusi.
 
Liitusime Südamenädalaga, et teadvustada Eesti inimesele oma südame tervisest hoolimise ja tervisespordiga tegelemise vajaduse tähtsust,” märkis Alekõrs.
 
My Fitness turundus- ja müügijuht Aivar Koppase hinnangul on aastaringseks tervisespordiga tegelemiseks kõige sobivam koht just spordiklubi.
 
“Tänapäevasetes spordiklubides on kardioseadmetega varustatud jõusaalid, erineva tasemega rühmatrennid ning mõnes klubis ka ülekaalulisele treeningute alustamiseks sobivad basseinid. Igal spordiklubi liikmel on võimalus personaaltreeningule, mis järgib kindlalt toitumis- ja treeningplaan, et võimalikult efektiivselt saavutada soovitud tulemused,” ütles Koppas.
 
PlanetSport ärijuht Elvis Lillevälja ütles, et iga enda või oma lähedaste tervisesse panustatud euro on inimesele parim investeering.
 
“Lisaks vahetule mõnusale enesetundele pikendab tervisesport täisväärtuslikult elatud aastaid,” kinnitas Lillevälja.
 
Tänavune südamenädal toimub 17. – 24.aprillini.
 
Lisainfo:
Aivar Koppas
My Fitness turundus- ja müügijuht
Telefon: 660 0527
aivar.koppas@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?