MyFitness

MyFitness Rocca al Mares toimub reedel, 21.novembril algusega kell 17.00 MyFitness Open sügis 2014 sõpruskohtumine Indrek Sei ujumiskooli ja MyFitness Rocca al Mare noorte ujujate vahel.

 

Võistlustest osa võtma on oodatud kõik käesoleval hooajal MyFitness ujumistreeningutes osalevad lapsed. Samuti toimub viimase alana perekondlik kombineeritud teatevõistlus (laps + lapsevanem), millest ootame osa võtma ja ennast proovile panema lapsevanemaid või vanavanemaid koos lapsega.

Võistlusdistantsid on 25m ja 50m. Võistlused toimuvad suures basseinis. Sünniaastaga 2008-2009 lastel on raja läbimiseks lubatud kasutada ujumisballoone.

Osalemiseks palume kõik võistlejad (nii lapsed kui ka võistlevad lapsevanemad/ vanavanemad) eelnevalt registreerida klubi klienditeeninduses hiljemalt 17.11.2014.

Võistlustel osalemise tasu ei ole. Mitteklubiliikmetele (lapsevanemad, vanavanemad, pöidlahoidjad, täiskasvanud võistlejad) sissepääs klubisse 3€.

 

TÄHELEPANU!

  • Võistluspäeval laste ujumistreeninguid ei toimu.
  • Võistluste ajal on suur bassein tavakülastajatele SULETUD.
  • Ühtlasi paneme kõigile lastele ja lapsevanematele südamele, et pesemine ilma ujumisriieteta enne basseini kasutamist on kohustuslik. 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?