MyFitness

Registreeri end personaaltreener Sandri treeningprogrammi!

Toimumiskoht: MyFitness Ülemiste City

Programmi kestus:

 • algajate grupp: 12. september – 26. oktoober 2017
  (7 nädalat, 14 treeningut)
 • edasijõudnute grupp: 11. september – 25. oktoober 2017
  (7 nädalat, 14 treeningut)

  Toimumisajad:

  Algajate grupp:

 • T kell 18.15
 • N kell 18.15

  Edasijõudnute grupp:
 • E kell 18.30
 • N kell 19.40

Kohti: mõlemas grupis 4 kohta

Millega tegeleme?

Algajate grupp:

Treeningprogrammi eesmärk on selgeks õppida põhiharjutuste ja -liigutuste korrektne sooritustehnika ning omandada oskused iseseisvalt ja ohutult treenimiseks. Selleks õpime kõigepealt tundma ja kontrollima oma keha, omandades nii teoreetilised kui praktilised algteadmised inimese skeleti-lihassüsteemi anatoomiast, rühiõpetusest ja liikumisest. Seejärel rakendame omandatud algteadmisi põhiharjutuste ja -liigutuste keerulisemate variatsioonide õppimisel. Treeningutes kasutame algul põhiliselt oma keha raskust, kuid treeningutega edasi jõudes õpime kasutama ka vabu raskuseid (sangpomme, hantleid, kange-kettaid) ja kõikvõimalikke muid treeningvahendeid (köied, fitpallid, jms). Treeningprogramm on suunitletud eelkõige vähese treeningkogemusega inimestele või neile kes tunnevad, et pole oma harjutuste sooritamise tehnika korrektsuses kindlad ning soovivad nõuandeid ohutult ja edukalt treenimiseks.

Edasijõudnute grupp:

Treeningute käigus arendame end võimalikult mitmekülgselt ja kahtlemata ka lõbusalt –  treeningutes sooritatavad harjutused nõuavad nii osavust, tasakaalu, kiirust, jõudu kui vastupidavust. Iga treening on erineva ülesehitusega – mõnel treeningul teeme harjutusi paarides, mõnel korral individuaalselt, mõnikord on treening ringtreeningu meetodil, mõnikord erinevate harjutuskompleksidena. Selline lähenemine garanteerib, et iga treening on uus huvitav väljakutse. Treeningud toimuvad kahel korral nädalas. Ülemiste City klubis treenime nii funktsionaalse treeningu alal kui Queenax alal. Treeningutes kasutame harjutuste tegemisel oma keha raskust, erinevaid vabu raskusi (sangpommid, hantlid, kettad) ja kõikvõimalikke muid treeningvahendeid (köied, TRX, fitpallid, traktorirehvid, kelgud, jms). Treeningprogramm on suunitletud heas füüsilises vormis inimestele, kes soovivad oma tavapärastele treeningutele vaheldust ning on valmis nii tasakaalu, jõudu kui osavust nõudvateks väljakutseid pakkuvateks harjutusteks ja treeninguteks.

Personaaltreener Sander ootab algajate grupiga liituma inimesi, kes soovivad…

 • õppida oma keha ja seda liikuma panevaid lihaseid teadma ja paremini tunnetama
 • õppida harjutusi korrektselt ja ohutult sooritama
 • omandada algteadmised liikumise ja treeningu kohta
 • nõuandeid iseseisvalt treeningutega alustamiseks

 Personaaltreener Sander ootab edasijõudnute grupiga liituma inimesi, kes soovivad…

 • vaheldust oma tavapärasele treeningule
 • arendada nii tasakaalu, jõudu, osavust kui kiirust
 • õppida treeningut ja liikumist nautima
 • leida uusi ja põnevaid harjutusi oma treeningplaani lisamiseks
 • üksi või suure grupiga treenimise asemel treenida väikse motiveeritud ja rõõmsameelse grupiga

Treeningperioodi vältel tuleb soetada kahel korral 7x treeningu pakett (2 x 112 €). Ostes korraga 7x treeningu paketi, on ühe treeningu hind klubiliikmele vaid 16 €*. Treeningute eest saab tasuda MyFitness Ülemiste City kassas.

Registreerumise kinnitamiseks tuleb saata e-kiri aadressile sander.starast@myfitness.ee (palume kirjas ära märkida, kas soovid ühineda algajate või edasijõudnute grupiga) ning tasuda MyFitness Ülemiste Citys esimese seitsme treeningu eest. Gruppi pääseb vaid neli esimest registreerijat!

 

Kõigile grupiga liitujatele esimesel korral TASUTA kehaanalüüs ning programmi edukal läbimisel lisaks teine tasuta kehaanalüüs.
NB! Treeningust puudumisel tunni tasu ei kompenseerita, kuid soovi korral annab treener individuaalse treeningkava iseseisvalt treenimiseks.
*Mitteliikmele lisandub treeningu hinnale 5 € sissepääsutasu igal treeningul.

Info ja registreerimine: sander.starast@myfitness.ee, +372 5340 1489

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?