MyFitness

Время Понедельник 23.09.2019 Bторник 24.09.2019 Cреда 25.09.2019 Четверг 26.09.2019 Пятница 27.09.2019 Cуббота 28.09.2019 Boскресенье 29.09.2019
06:00
BodyPump (06:45 - 07:45) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (06:45 - 07:45) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
07:00
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 23
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 11
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 6
StrongBody (07:15 - 08:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
StrongBody (07:15 - 08:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22
UUS! Yoga (07:30 - 08:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste
UUS! Yoga (07:30 - 08:30) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 3
StrongBody (07:15 - 08:15) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
StrongBody (07:15 - 08:15) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 17
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
08:00
UUS! Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste
UUS! Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 6
UUS! Barre (08:30 - 09:15) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste
UUS! Barre (08:30 - 09:15) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis treener (08:45 - 09:15) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis treener (08:45 - 09:15) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
09:00
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 7
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 16
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17
Kõht selg tuhar (09:30 - 10:15) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar (09:30 - 10:15) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2
10:00
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17
BodyBalance (10:15 - 11:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:15 - 11:15) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
11:00
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 0
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 1 Ülemiste
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
StrongBody (11:00 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
StrongBody (11:00 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 12
12:00
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 11
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 9
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2
StrongBody (12:30 - 13:15) Polina Mattisen Jõusaal Ülemiste
StrongBody (12:30 - 13:15) Polina Mattisen Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 6
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
StrongBody (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 7
Barre (12:00 - 13:00) Kristi Pedaru Stuudio 1 Ülemiste
Barre (12:00 - 13:00) Kristi Pedaru Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste
AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
StrongBody (12:30 - 13:15) Polina Mattisen Jõusaal Ülemiste
StrongBody (12:30 - 13:15) Polina Mattisen Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 2
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
13:00
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11
Jõusaalis treener (13:00 - 13:45) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis treener (13:00 - 13:45) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (14:00 - 15:00) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 12
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0 Treeningsarjas Naine pööratakse palju tähelepanu liikumisele ja heale emotsioonile - see trenn ei võta hingetuks, aga samas aitab kindlasti vormi parandada. Cardio aeroobika on tagasi! Treeningus kasutatakse liikumisel 0,5kg lisaraskust. Keerulised kombinatsioonid puuduvad ning tööd saab kogu keha!
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (14:00 - 15:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
15:00
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (15:15 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (15:05 - 15:35) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (15:30 - 16:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
16:00
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Cardio sculpt (16:35 - 17:20) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste
Cardio sculpt (16:35 - 17:20) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
17:00
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 2 Ülemiste
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 11
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
StrongBody (17:30 - 18:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
StrongBody (17:30 - 18:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 18
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 32
Step (17:45 - 18:45) Jelena Tepp Stuudio 1 Ülemiste
Step (17:45 - 18:45) Jelena Tepp Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 8
Uue kava esitlus! BodyPump+TEHNIKA (17:00 - 18:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
Uue kava esitlus! BodyPump+TEHNIKA (17:00 - 18:15) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 11
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 9
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 4
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (17:30 - 18:30) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 4
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 8
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (1 rada suur bassein ja lastebassein broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
Brazil butt lift45 (17:20 - 18:05) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (17:20 - 18:05) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
18:00
Laste ujumistreeningud (2 rada suur bassein broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (2 rada suur bassein broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis treener (18:30 - 19:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis treener (18:30 - 19:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
UUS! Yoga (18:45 - 19:45) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste
UUS! Yoga (18:45 - 19:45) Maarja Jõgi Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 8
Kõht selg tuhar45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 20
Uue kava esitlus! BodyCombat+TEHNIKA (18:15 - 19:30) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
Uue kava esitlus! BodyCombat+TEHNIKA (18:15 - 19:30) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 9
Laste ujumistreeningud (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2
Barre (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Barre (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
Uue kava esitlus! BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike ja Kadi Stuudio 1 Ülemiste
Uue kava esitlus! BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike ja Kadi Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
BodyCombat (18:00 - 18:45) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:00 - 18:45) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
Laste ujumistreeningud (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (2 rada suur bassein broneeritud) (18:30 - 19:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
UUS! Cardio sculpt (18:30 - 19:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Ülemiste
UUS! Cardio sculpt (18:30 - 19:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 6 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:20 - 19:20) Kadi Pärloja Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
19:00
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 16
UUS! Cardio sculpt (19:30 - 20:15) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
UUS! Cardio sculpt (19:30 - 20:15) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (19:30 - 20:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
20:00
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?