MyFitness

Pасписание
Filters
Kлуб
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Kristiine
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Virbi
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Tренер
Aigi Kõiv
Aina Kikas
Aleksa Furs
Aleksandra Maksimova
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Leppikson
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andra Moistus
Andre Machado
Anja Kägo
Anna Markova
Anne Hanni
Ave Roots
Chris Wallace
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Fjodor Dunik
Gea Simson
Getter Oja
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ivo Velbaum
Jaanika Tammemäe
Jana Kesvatera
Janet Vavilov
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kaarel Tõll
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadri-Liis
Kadri Pettai
Kadri Saar
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Karina Alt
Karina Luik
Karl Tereping
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keisy Põldsam
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kerstin Hulkko
Kerstin Liitmaa
Kersti Ojalill
Kris-Marie Nisu
Krista Roosimägi
Kristel Raba
Kristi Möldri
Kristin Puranen
Kristi Pedaru
Kristjan Maasik
Kärolin Liik
Külalistreener
Lauri Liiv
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Ly Kütt
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maarja Kalma
Maigi Vändre
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Meeme Männiste
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Merrit Helistve
Mihkel Vabrit
Miko Lilleorg
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Jakovleva
Natalja Song
Niina Mishkina
Olga Pantelejeva
Olga Prants
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raivo Nõmm
Rasmus Teodor Niin
Reimo Allik
Reinforce
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sandra Luik
Siim Kängsepp
Stacy James Cross
Stanislav Jagutkin
Talis Ponna
Tanel Lang
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Timo Noot
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Virtuaaltreener
Стиль
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Tренировка
Период

6:00

21:00

Добавить период времени
NÄITA TULEMUSI
Ülemiste City
Прошлая неделя

31 Hеделя (02.08.2021 - 08.08.2021)

Следующая неделя
Время Понедельник 02.08.2021 Bторник 03.08.2021 Cреда 04.08.2021 Четверг 05.08.2021 Пятница 06.08.2021 Cуббота 07.08.2021 Boскресенье 08.08.2021
01:00
Pilates (01:45 - 17:40) Margit Rechlin Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Pilates (01:45 - 17:40) Margit Rechlin Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

06:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:30) Karina Alt Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:30) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 08:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (06:30 - 07:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
07:00
Total Body X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe
Total Body X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fitbox (07:00 - 08:00) Reimo Allik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fitbox (07:00 - 08:00) Reimo Allik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (07:00 - 07:50) Kris-Marie Nisu BoxBox Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Kris-Marie Nisu BoxBox Järve   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (07:00 - 07:45) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (07:00 - 07:45) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru
StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Järgmine treening 09.08! Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:15) Stuudio Mustamäe
Järgmine treening 09.08! Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:15) Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (07:00 - 07:45) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (07:00 - 07:45) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe
Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fitbox (07:00 - 08:00) Reimo Allik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fitbox (07:00 - 08:00) Reimo Allik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Badass (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio Rävala
Badass (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (07:30 - 08:30) Julia Parshina Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
CrossTraining (07:30 - 08:30) Julia Parshina Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru
StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Julia Parshina Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
CrossTraining (07:30 - 08:30) Julia Parshina Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Узнать больше о тренинге

Total Body X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyAttack (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe
Burn X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 08:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve
BodyPump (07:00 - 08:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Järgmine treening 12.08! Nike Glutes&Glory (07:15 - 08:05) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Järgmine treening 12.08! Nike Glutes&Glory (07:15 - 08:05) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe
Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru
Cardio sculpt (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fast X Strong X (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (07:00 - 08:00) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (07:30 - 08:30) Janet Vavilov Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Janet Vavilov Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 21

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Järgmine treening 13.08! Interval45 (07:45 - 08:30) Spinning Viru Viru
Järgmine treening 13.08! Interval45 (07:45 - 08:30) Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

08:00
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Узнать больше о тренинге

Total Body X (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (08:15 - 09:15) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (08:15 - 09:15) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12

Узнать больше о тренинге

Nike Training Club MOBILITY (08:00 - 08:50) Karina Alt Stuudio Rävala
Nike Training Club MOBILITY (08:00 - 08:50) Karina Alt Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (08:00 - 08:45) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (08:00 - 08:45) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 15

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyMobility (08:45 - 09:40) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:45 - 09:40) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Fast X Strong X (08:45 - 09:30) Merle Laud Studio X Viimsi
Fast X Strong X (08:45 - 09:30) Merle Laud Studio X Viimsi   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Nike Training Club ENDURANCE (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Nike Training Club ENDURANCE (08:00 - 08:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Abs X (08:10 - 08:40) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Abs X (08:10 - 08:40) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Järgmine treening 11.08! Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 11.08! Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Järgmine treening 11.08! Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:20) Stuudio Mustamäe
Järgmine treening 11.08! Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:20) Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (08:30 - 09:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (08:30 - 09:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Maarja Gawley Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Maarja Gawley Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (08:45 - 09:30) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Burn X (08:45 - 09:30) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14

Узнать больше о тренинге

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (08:30 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:30 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Siim Kängsepp Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Siim Kängsepp Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (08:00 - 08:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve
BOXBOX (08:00 - 08:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

Fast X Strong X (08:15 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala
Fast X Strong X (08:15 - 09:15) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (08:30 - 09:00) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn
MyFit abs (08:30 - 09:00) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 30- minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala
Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
09:00
Total Body X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
EI TOIMU! Step (09:30 - 10:15) Stuudio Narva Narva Fama
EI TOIMU! Step (09:30 - 10:15) Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! StrongBody (09:30 - 10:30) Jõusaal Narva Narva Fama
EI TOIMU! StrongBody (09:30 - 10:30) Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fast X Strong X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

VinyasaFlow (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
VinyasaFlow (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:00 - 10:00) Diana Johanson Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (09:00 - 10:00) Diana Johanson Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Treeningsari NAINE (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:30 - 10:30) Kadi Reintam Stuudio Rävala
Yoga (09:30 - 10:30) Kadi Reintam Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio arms (09:45 - 10:15) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
Cardio arms (09:45 - 10:15) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body + Abs X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body + Abs X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:00 - 10:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (09:35 - 10:25) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:25) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Maarja Gawley Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Maarja Gawley Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 5

Узнать больше о тренинге

Abs X (09:30 - 10:30) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Abs X (09:30 - 10:30) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (09:30 - 10:15) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (09:30 - 10:15) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:00 - 10:00) Diana Johanson Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Diana Johanson Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (09:00 - 09:30) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn
Cardio legs (09:00 - 09:30) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 30- minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.

Узнать больше о тренинге

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fast X Strong X (09:00 - 10:00) Reinforce Studio X Mustamäe
Fast X Strong X (09:00 - 10:00) Reinforce Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:00 - 10:00) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Tatjana Kreit Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fit (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi
Fit (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (09:30 - 10:30) Natalja Song Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Natalja Song Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BODYART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Stuudio Mustamäe
BODYART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 12 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:15 - 10:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (09:15 - 10:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (09:15 - 10:05) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 27 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru
Cardio sculpt (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (09:30 - 10:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:30 - 10:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 16

Узнать больше о тренинге

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

10:00
BodyPump (10:00 - 11:00) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:00 - 11:00) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:00 - 10:45) Tatjana Kreit Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Tatjana Kreit Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (10:30 - 11:20) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine
MyFit body (10:30 - 11:20) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! BodyPump (10:45 - 11:45) Stuudio Narva Narva Fama
EI TOIMU! BodyPump (10:45 - 11:45) Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7

Узнать больше о тренинге

MyRide+ Sports (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ Sports (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Cardio legs (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi
Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (10:15 - 11:10) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn
MyFit body (10:15 - 11:10) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (10:15 - 11:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:15 - 11:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 11

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 1 Kristiine Kristiine
Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 2

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 9

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Gea Simson Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Järgmine treening 24.08! Zumba (10:00 - 10:45) Stuudio 1 Järve
Järgmine treening 24.08! Zumba (10:00 - 10:45) Stuudio 1 Järve   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+ Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kauri Lillemäe Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kauri Lillemäe Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Kersti Härm Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Kersti Härm Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:15 - 11:15) Anja Kägo Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (10:15 - 11:15) Anja Kägo Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (10:30 - 11:30) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (10:30 - 11:30) Pavel Borovkov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Gea Simson Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Lasnamäe Virbi
StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 2

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (10:20 - 11:10) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:20 - 11:10) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 6

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (10:00 - 10:50) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 10:50) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (10:30 - 11:15) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Tommi Välja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 7

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Badass (10:00 - 10:45) Miko Lilleorg Stuudio Rävala
Badass (10:00 - 10:45) Miko Lilleorg Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treening lapseootel naistele (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Treening lapseootel naistele (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:00 - 11:00) Ivo Velbaum Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:00 - 11:00) Ivo Velbaum Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2

Узнать больше о тренинге

MyFit body (10:00 - 10:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
MyFit body (10:00 - 10:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaToning (10:10 - 11:00) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 19

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:45 - 11:45) Martin Kõrv Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (10:45 - 11:45) Martin Kõrv Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:00 - 11:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Maarja Jõgi Stuudio 2 Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Step Interval (10:15 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:15 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaBox (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8

Узнать больше о тренинге

Cardio arms (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Cardio arms (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

11:00
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:00 - 12:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (11:00 - 12:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:00 - 11:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (11:00 - 11:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Kristiine Kristiine
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (11:45 - 12:45) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (11:45 - 12:45) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kadi Kuslap Stuudio 1 Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kadi Kuslap Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:30 - 12:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:30 - 12:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 2 Kristiine Kristiine
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:30 - 12:20) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:20) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (11:45 - 12:30) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:45 - 12:30) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Järgmine treening 11.08! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi
Järgmine treening 11.08! MyFit abs (11:00 - 11:30) Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (11:50 - 12:50) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (11:50 - 12:50) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (11:00 - 12:00) Valentin Zaitsev Studio X Viimsi
Burn X (11:00 - 12:00) Valentin Zaitsev Studio X Viimsi   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:10 - 11:55) Tatjana Fesko Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:10 - 11:55) Tatjana Fesko Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 8
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (11:30 - 12:30) Getter Oja Jõusaal Kristiine Kristiine
StrongBody (11:30 - 12:30) Getter Oja Jõusaal Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:45 - 12:45) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (11:45 - 12:45) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Maarja Gawley Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:00 - 12:00) Rünno Link Jõusaal Mustamäe
StrongBody (11:00 - 12:00) Rünno Link Jõusaal Mustamäe   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:10 - 12:10) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:30 - 12:20) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:20) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve
Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fit (11:30 - 12:15) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Fit (11:30 - 12:15) Gea Simson Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Timo Noot Jõusaal Viimsi
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Timo Noot Jõusaal Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (11:45 - 12:40) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:45 - 12:40) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare
EI TOIMU! Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Järgmine treening 20.08! BodyBalance (11:50 - 12:50) Stuudio Pirita Pirita
Järgmine treening 20.08! BodyBalance (11:50 - 12:50) Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Burn X (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (11:00 - 12:00) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Burn X (11:00 - 12:00) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ivo Velbaum Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Ivo Velbaum Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio arms (11:00 - 11:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
Cardio arms (11:00 - 11:30) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (11:25 - 11:55) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Cardio legs (11:25 - 11:55) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe
BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:30 - 12:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kauri Lillemäe Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (11:15 - 12:15) Aleksandra Maksimova Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (11:15 - 12:15) Aleksandra Maksimova Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga75 (11:30 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga75 (11:30 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:35 - 12:20) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:35 - 12:20) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 17 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+ Sports (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ Sports (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 10
Jõusaalis treener (12:15 - 12:45) Jana Suhhanova Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (12:15 - 12:45) Jana Suhhanova Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
StrongBody (12:30 - 13:30) Timo Noot Jõusaal Kristiine Kristiine
StrongBody (12:30 - 13:30) Timo Noot Jõusaal Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fast X Strong X (12:00 - 12:45) Kadri-Liis Studio X Lasnamäe Linnamäe
Fast X Strong X (12:00 - 12:45) Kadri-Liis Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (12:00 - 13:00) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (12:00 - 13:00) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio Solaris Solaris
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn
BodyBalance (12:20 - 13:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:30 - 14:00) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 14:00) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (12:30 - 13:15) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 7

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Brazil butt lift45 (12:45 - 13:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 25 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:00 - 12:55) Saskia Tõugjas Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (12:00 - 12:55) Saskia Tõugjas Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (12:00 - 12:50) Matti Berg Stuudio 1 Järve
MyFit body (12:00 - 12:50) Matti Berg Stuudio 1 Järve   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 6

Узнать больше о тренинге

Pilates (12:00 - 13:00) Meeme Männiste Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Pilates (12:00 - 13:00) Meeme Männiste Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio arms (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio arms (12:00 - 12:30) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (12:15 - 13:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala
CrossTraining (12:15 - 13:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 18 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (12:30 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (12:30 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (12:30 - 13:00) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:30 - 13:30) Timo Noot Jõusaal Kristiine Kristiine
StrongBody (12:30 - 13:30) Timo Noot Jõusaal Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (12:00 - 13:00) Kadri-Liis Studio X Lasnamäe Linnamäe
Burn X (12:00 - 13:00) Kadri-Liis Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Studio Tartu Annelinn
BODYART (12:00 - 12:55) Rica Varul Studio Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:00 - 12:55) Siim Kängsepp Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
StrongBody (12:00 - 12:55) Siim Kängsepp Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve
CrossTraining (12:00 - 13:00) Andra Moistus Jõusaal Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (12:00 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (12:00 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve
BodyPump (12:00 - 12:45) Kadi Kuslap Stuudio 1 Järve   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Kristiine Kristiine
BodyPump (12:00 - 13:00) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru
Yoga (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
TRX+Rope (12:00 - 12:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX+Rope (12:00 - 12:45) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (12:00 - 13:00) Chris Wallace Jõusaal Rävala
CrossTraining (12:00 - 13:00) Chris Wallace Jõusaal Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi
Jõusaalis treener (12:00 - 12:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:30 - 14:00) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
Yoga (12:30 - 14:00) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!
CrossTraining (12:30 - 13:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (12:30 - 13:30) Kadri Saar Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 5

Узнать больше о тренинге

AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (12:30 - 13:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 6

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:30 - 13:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi
StrongBody (12:30 - 13:30) Jana Kesvatera Jõusaal Viimsi   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (12:40 - 13:30) Marika Kütt Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 2

Узнать больше о тренинге

Cardio arms (12:45 - 13:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio arms (12:45 - 13:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (12:45 - 13:15) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
Jõusaalis treener (12:45 - 13:15) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 25 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (12:00 - 12:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (12:00 - 13:00) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (12:00 - 13:00) Kadi Pärloja Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 25 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyCombat (12:00 - 13:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi
Poks (12:00 - 12:55) Lauri Liiv Poksi Stuudio Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (12:10 - 13:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve
MyFit body (12:10 - 13:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve   
 
Всего мест: 19 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (12:15 - 13:15) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Burn X (12:15 - 13:15) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (12:15 - 13:15) Hedi Haug Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (12:15 - 13:15) Timo Noot Jõusaal Viimsi
StrongBody (12:15 - 13:15) Timo Noot Jõusaal Viimsi   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval60 (12:30 - 13:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (12:45 - 13:15) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (12:45 - 13:15) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (12:00 - 13:00) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body HIIT (12:00 - 12:50) Martin Kõrv Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Total Body HIIT (12:00 - 12:50) Martin Kõrv Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Всего мест: 24 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Bosu (12:00 - 13:00) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (12:00 - 13:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (12:10 - 12:40) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
MyFit abs (12:10 - 12:40) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (12:15 - 13:15) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Zumba (12:15 - 13:15) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe
BodyCombat (12:30 - 13:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (12:30 - 13:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve
BOXBOX (12:30 - 13:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге