MyFitness

Время Понедельник 17.06.2019 Bторник 18.06.2019 Cреда 19.06.2019 Четверг 20.06.2019 Пятница 21.06.2019 Cуббота 22.06.2019 Boскресенье 23.06.2019
06:00
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (06:45 - 07:45) Keiu Pirnpuu Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 6
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (06:55 - 07:25) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
07:00
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 11
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 8
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 18
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 4
Ringtreening (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 26
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (07:15 - 08:00) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 20
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
08:00
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (08:00 - 09:00) Miko Lilleorg Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
09:00
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 9
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1- 2 aastat (09:45 - 10:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 17
UUS AEG! Kõht selg tuhar (09:30 - 10:15) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Ülemiste
UUS AEG! Kõht selg tuhar (09:30 - 10:15) Kauri Lillemäe Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Ülemiste
KLUBI AVATUD 9.00-15.00 (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
10:00
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:30 - 11:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 7
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
BodyBalance (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (10:00 - 11:00) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Kreit Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
11:00
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste
Beebide & väikelaste ujumine 3 kuud- 4 aastat (11:15 - 12:00) Kristi Meikar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (11:00 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 3
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste
MyFit body (11:00 - 12:00) Katriina Maidla Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Järgmine treening 06.07! Ringtreening (11:00 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Järgmine treening 06.07! Ringtreening (11:00 - 12:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (11:35 - 12:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (11:35 - 12:05) Kaarel Tõll Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
12:00
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Egle Hanson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 8
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 12:45) Lemmo Jaanus Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 8
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (12:00 - 13:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:00 - 12:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:00 - 13:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 4
AquaMix (12:30 - 13:20) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (12:30 - 13:20) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (12:15 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (12:15 - 13:00) Kaia Kollo Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 1
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump30+MyFit abs (12:30 - 13:30) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
13:00
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (13:00 - 13:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6
Jõusaali ABC (13:00 - 14:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (13:00 - 14:00) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (13:00 - 13:45) Diana Mogiš Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (13:00 - 13:45) Diana Mogiš Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 2
Jõusaalis valvetreener (13:45 - 14:30) Diana Mogiš Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis valvetreener (13:45 - 14:30) Diana Mogiš Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (13:00 - 13:45) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Kaia Kollo Jõusaal Ülemiste
Jõusaalis valvetreener (13:00 - 13:30) Kaia Kollo Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
14:00
BodyBalance (14:00 - 15:00) Anne Hanni Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (14:00 - 15:00) Anne Hanni Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 5
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
Pilates (14:00 - 15:00) Helen Hade Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (14:00 - 15:00) Helen Hade Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste
Treeningsari NAINE (14:00 - 15:00) Kristi Roosimägi Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (14:00 - 15:00) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
15:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste
AquaTone (15:00 - 16:00) Elliko Väljur Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Miko Lilleorg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0
16:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (16:00 - 16:45) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (16:30 - 17:30) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 0
17:00
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 11
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
MyFit abs (17:00 - 17:30) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 8
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste
Laste üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE) (17:00 - 17:45) Helena Thalson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ringtreening (17:30 - 18:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 19
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (17:35 - 18:20) Katriina Maidla Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 16
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste
Step (17:45 - 18:45) Kadri Carrico Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 12
BodyPump (17:00 - 18:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:00 - 18:00) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 5
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (17:30 - 18:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 4
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste
AquaMix (17:00 - 17:50) Natalia Feldbush Bassein Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Pilates (17:15 - 18:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 1
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Kristjan Prüüs Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 4
Ringtreening (17:30 - 18:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste
Ringtreening (17:30 - 18:30) Tanel Trunin Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 17
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (17:30 - 18:00) Rauno Oolberg Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
BodyBalance (17:30 - 18:30) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (17:30 - 18:30) Tatjana Sokolova Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (17:45 - 18:30) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (17:30 - 18:30) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
18:00
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:00 - 19:00) Helena Thalson Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:45 - 19:45) Kadri Carrico Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 7
Kõht selg tuhar45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (18:45 - 19:30) Kristiina Lauri Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 19
BodyCombat (18:05 - 19:05) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:05 - 19:05) Kauri Lillemäe Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Barre (18:30 - 19:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste
Yoga (18:15 - 19:15) Kristi Pedaru Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
BodyAttack (18:35 - 19:35) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 3
BodyCombat (18:00 - 18:45) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste
BodyCombat (18:00 - 18:45) Meeli Kask Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada broneeritud) (18:30 - 19:30) Elke Kaar Bassein Ülemiste  
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste
Brazil butt lift45 (18:50 - 19:35) Deneli Paal Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 2
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste
BodyBalance (18:00 - 19:00) Ave Roots Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 0
19:00
Jõusaali ABC (19:30 - 20:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste
Jõusaali ABC (19:30 - 20:30) Indrek Vait Jõusaal Ülemiste  
Всего мест: 8 Зарегистрированный: 0
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste
BodyPump (19:35 - 20:35) Sergei Tenson Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 19
Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste
Zumba (19:30 - 20:30) Marilin Kosubenko Stuudio 2 Ülemiste  
Всего мест: 32 Зарегистрированный: 2
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste
MyFit abs (19:35 - 20:05) Meike Tomp Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1
20:00
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste
Kõht selg tuhar45 (20:00 - 20:45) Tatjana Fesko Stuudio 1 Ülemiste  
Всего мест: 45 Зарегистрированный: 1

Закрыть

Новостная рассылка

Если вы хотите всегда быть в курсе новостей, подпишитесь на нашу рассылку.

Если Вы желаете отказаться от новостной рассылки MyFitness, а также от предложений MyFitness и партнеров MyFitness, отправьте письмо соответствующего содержания по адресу unsubscribe@myfitness.ee

Закрыть

Забыли пароль?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?