MyFitness

Pасписание
Filters
Kлуб
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Tренер
Aina Kikas
Airi Põdra
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Matvejeva
Andra Lääts
Andre Machado
Anna-Liisa Sootalu
Anna Markova
Anne Hanni
Ave Roots
Britta-Mai Nõmmik
Carmen Kukk
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Evelin Sepp
Fjodor Dunik
Gea Simson
Gerly Nurmsalu
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Heleri Kängsepp
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ingrid Hamer
Ivar Veskus
Jaanika Sulakatko
Jaanika Tammemäe
Janet Vavilov
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jelena Orlova
Johanna Vau
Julia Zamatajeva
Kadi Kuslap
Kadi Reintam
Kadri-Liis Vähi
Kadri Pettai
Kai Kuropatkin
Kaire Poolakese
Kaisa Edenberg
Karina Alt
Karina Luik
Karin Hallisk
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keio Korbe
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kerstin Liitmaa
Kersti Saksus
Kert Kiil
Kirsti Kuhi
Kris-Marie Nisu
Krista Köster
Kristel Raba
Kristi Möldri
Kristin Puranen
Kristin Vippul
Kristi Sipra
Kärolin Liik
Laura Herne
Lauri Liiv
Lene Vardja
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Liis Süda
Liivia Vanaisak
Linda Treimann
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maarja Liis Loo
Madleen Harjak
Maie Eks
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Marje Randver
Martin Kõrv
Martin Luik
Meeli Kask
Merike Kangro
Merike Sula
Merje Kask
Merle Laud
Mihkel Vabrit
Mirjam Mäesalu
Natalia Feldbush
Natalja Song
Olga Pantelejeva
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raymo Korkma
Reimo Allik
Rein Kahro
Renno Soosaar
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sarah Laidre
Sergei Tenson
Siim Kängsepp
Siiri Valks
Sten-Kristjan Saarik
Suzanna Altunjan
Svetlana Savvatejeva
Talis Ponna
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Sokolova
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Viktoriia Lill
Virtuaaltreener
Стиль
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Tренировка
Период

6:00

21:00

Добавить период времени
NÄITA TULEMUSI
Solaris
Прошлая неделя

40 Hеделя (03.10.2022 - 09.10.2022)

Следующая неделя
Время Понедельник 03.10.2022 Bторник 04.10.2022 Cреда 05.10.2022 Четверг 06.10.2022 Пятница 07.10.2022 Cуббота 08.10.2022 Boскресенье 09.10.2022
06:00
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (06:45 - 07:35) Keiu Pirnpuu Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (06:45 - 07:45) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

07:00
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Morning Strength Kickstarter (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve   
 
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Burn X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 NB!Treeningul on vajalik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (07:30 - 08:00) Steven Pleesi Jõusaal Mustamäe Mustamäe
Jõusaalis treener (07:30 - 08:00) Steven Pleesi Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:00 - 07:45) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:15 - 08:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:15) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (07:30 - 08:15) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Total Body X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Strong Core and Cardio (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Kuslap Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Total Body HIIT (07:30 - 08:20) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 10 Treeningul on vajalik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Lotte Varvas Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 12 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (07:50 - 08:35) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Liivia Vanaisak Jõusaal Rocca Rocca al Mare
CrossTraining (07:30 - 08:30) Liivia Vanaisak Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15

Узнать больше о тренинге

Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Burn X (07:30 - 08:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

TRX (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja
TRX (07:30 - 08:20) Katrena Tenno Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Run X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala
Run X (07:30 - 08:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22 Run X tunniga on võimalus rohkem energiat kulutada. Treening koosneb kolmest 6minutilisest plokist. Jooksud vahelduvad kõndimisega. SkillMillil on hea samme koguda ning energiat kulutada, põrandal aga hea kogu keha treenida. Treening sobib kõigile! Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (07:30 - 08:30) Kaisa Raja Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Kaisa Raja Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Diana Lebedeva Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe
Nike Total Body Endurance (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Vähi Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (07:30 - 08:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (07:30 - 08:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala
Nike Strength and Endurance Combo (07:30 - 08:15) Katrena Tenno Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Karina Alt Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (07:30 - 08:30) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14 Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

BodyAttack (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyAttack (07:45 - 08:30) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (07:00 - 07:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 23 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 18

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve
BOXBOX (07:30 - 08:20) Kadi Kuslap BoxBox Järve Järve   
 
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (07:30 - 08:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+ Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+ Abs X (07:30 - 08:20) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 14 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi
CrossTraining (07:30 - 08:30) Keiti Aasavelt Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (07:30 - 08:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Anna-Liisa Sootalu Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

08:00
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 15

Узнать больше о тренинге

Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:00 - 08:50) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

TREENINGUT EI TOIMU! StrongBody (08:00 - 08:55) Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
TREENINGUT EI TOIMU! StrongBody (08:00 - 08:55) Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Stretching (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (08:30 - 09:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (08:30 - 09:25) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 16

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 17 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:00 - 09:00) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Cardio sculpt (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio sculpt (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve
Kõht selg tuhar45 (08:15 - 09:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (08:20 - 09:05) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Brazil butt lift45 (08:20 - 09:05) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama
Step (08:30 - 09:15) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala
Total Body X (08:30 - 09:20) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Kristel Raba Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 21 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Merike Kangro Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 16

Узнать больше о тренинге

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Burn X (08:30 - 09:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Alina Smirnova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (08:30 - 09:15) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi
BodyBalance (08:30 - 09:15) Kristin Vippul Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (08:30 - 09:15) Lene Vardja Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Merike Kangro Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City
StrongBody (08:00 - 09:00) Keio Korbe Jõusaal Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 9 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik.

Узнать больше о тренинге

Total Body X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala
Total Body X (08:15 - 09:05) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 24 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala
Yoga (08:30 - 09:30) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (08:30 - 09:00) Diana Lebedeva Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (08:30 - 09:00) Diana Lebedeva Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
09:00
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn
BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1

Узнать больше о тренинге

Step (09:15 - 10:00) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama
Step (09:15 - 10:00) Svetlana Savvatejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 10:00) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

TREENINGUT EI TOIMU! Yoga (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
TREENINGUT EI TOIMU! Yoga (09:00 - 09:55) Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 18

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (09:15 - 10:15) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (09:15 - 10:05) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:15 - 10:05) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Rävala Rävala   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi
Cardio sculpt (09:35 - 10:20) Merle Laud Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (09:00 - 09:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 17

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:00 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:00 - 09:45) Tommi Välja Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Tommi Välja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+FatBurn (09:25 - 10:25) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

UUS AEG! BodyCombat (09:30 - 10:30) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
UUS AEG! BodyCombat (09:30 - 10:30) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve
BOXBOX (09:30 - 10:20) Kauri Lillemäe BoxBox Järve Järve   
 
Всего мест: 28 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (09:30 - 10:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:35) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Ringtreening (09:00 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi
YinYoga (09:00 - 10:00) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:00 - 10:00) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn
Pilates (09:00 - 10:00) Viktoriia Lill Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1

Узнать больше о тренинге

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 14

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

UUS! Treeningsari NAINE (09:15 - 10:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi
UUS! Treeningsari NAINE (09:15 - 10:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (09:30 - 10:20) Katrena Tenno Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Run X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Run X (09:30 - 10:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio legs (09:00 - 09:30) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (09:00 - 10:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (09:00 - 09:50) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyPump (09:00 - 09:45) Evelin Sepp Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BODYART (09:00 - 09:55) Viktoriia Lill Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Pilates (09:15 - 10:10) Heleri Kängsepp Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (09:30 - 10:30) Natalja Song Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Natalja Song Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Lapsega vormi 1-2 aastat (09:30 - 10:30) Kristiina Lauri Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (09:30 - 10:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 22

Узнать больше о тренинге

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

UUS! NTC Mobility (09:15 - 10:05) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
UUS! NTC Mobility (09:15 - 10:05) Maarja Park Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 20 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (09:30 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi
MyFit body (09:30 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

10:00
Yoga (10:00 - 10:55) Maie Eks Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (10:00 - 10:55) Maie Eks Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
FitBall Toning (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 22 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:30 - 11:30) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:30 - 11:30) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Burn X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn
Burn X (10:30 - 11:20) Jaanika Sulakatko Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 10 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (10:00 - 11:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:00 - 11:00) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:15 - 11:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Sokolova Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Tatjana Sokolova Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 1

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (10:30 - 11:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Cardio (10:30 - 11:30) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (10:30 - 11:20) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:30 - 11:00) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

AquaMix (10:00 - 10:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 13

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 38 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 14
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:15 - 11:15) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:30 - 11:30) Keio Korbe Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 1 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5

Узнать больше о тренинге

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 30
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:50 - 11:50) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kadi Kuslap Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:00 - 11:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (10:00 - 11:00) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 NB! Treeningul on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (10:30 - 11:15) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs+MyFit abs (10:30 - 11:25) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio legs+MyFit abs (10:30 - 11:25) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
Jõusaalis valvetreener (10:45 - 11:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Gea Simson Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (10:00 - 11:30) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 11:00) Keiu Paapsi Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
Jõusaalis treener (10:00 - 10:30) Darja Priss Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:15 - 11:00) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Elliko Väljur Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 0

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Jaanika Sulakatko Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Bike&Beats (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare
Bike&Beats (10:00 - 10:45) Krista Volke Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Fit (10:00 - 11:00) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 16

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyPump (10:15 - 11:10) Merike Sula Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:15 - 11:10) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (10:30 - 11:20) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (10:30 - 11:30) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total Body X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala
Total Body X (10:30 - 11:20) Kert Kiil Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 31 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Barre (10:30 - 11:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 17 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (10:30 - 11:30) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi
StrongBody (10:30 - 11:30) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 24 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
Total body HIIT (10:45 - 11:45) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 39 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Krista Köster Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 9 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (10:00 - 10:55) Maarja Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Yoga (10:00 - 10:55) Maarja Liis Loo Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Raymo Korkma Jõusaal Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 20 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve
Jõusaalis treener (10:00 - 11:00) Steven Pleesi Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (10:30 - 11:30) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (10:30 - 11:30) Linda Treimann Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (10:30 - 11:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve
YinYoga (10:30 - 11:30) Gerly Nurmsalu Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Cardio legs (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

11:00
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Kristel Rebane Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Kristel Rebane Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:05 - 12:05) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:15 - 12:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:15 - 12:15) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:15 - 11:45) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:15 - 11:45) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn
Brazil butt lift45 (11:30 - 12:15) Lene Vardja Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve Järve
CrossTraining (11:30 - 12:30) Kadi Salm-Dikker Jõusaal Järve Järve   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (11:45 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Lenne Piirimägi Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
Jõusaalis treener (11:00 - 12:00) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:00 - 12:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:05 - 12:00) Rica Varul Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu

Узнать больше о тренинге

BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:30) Keiu Paapsi Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Ene Ottokar Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 23 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (11:45 - 12:35) Merle Laud Studio X Rävala   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 14 Зарегистрированный: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Lower Body+Abs X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn
Lower Body+Abs X (11:00 - 11:50) Lene Vardja Studio X Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 16 Зарегистрированный: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Kirsti Kuhi Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 10 Зарегистрированный: 6
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Kalev Ermits Jõusaal Rävala Rävala   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Pirita Pirita
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Jevgenia Aaskivi Jõusaal Pirita Pirita   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (11:45 - 12:45) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:45 - 12:45) Deisy Velvelt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Pavel Borovkov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Zumba (11:00 - 11:45) Katriina Pärnpuu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 18 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:00 - 11:30) Cätlyn Toomere Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (11:00 - 11:45) Kristina Kniga Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Ujumise personaaltreening (suur bassein, rada nr.4 broneeritud) (11:05 - 12:05) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (11:10 - 12:10) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:20 - 11:50) Lene Vardja Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
BodyCombat (11:30 - 12:15) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:30) Kalev Ermits Jõusaal Viru Viru   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru
Yoga (11:45 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio 2 Viru Viru   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (11:00 - 12:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Fit (11:00 - 12:00) Gea Simson Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 40 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 15 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Katriina Pärnpuu Stuudio 1 Järve Järve   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
Kõht selg tuhar45 (11:15 - 12:00) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 12 Зарегистрированный: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:30) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:35 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (11:45 - 12:45) Inge Nelk Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:50 - 12:50) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:50 - 12:50) Siiri Valks Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Jänes Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve Järve   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Gea Simson Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Sh'bam (11:00 - 11:45) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs+MyFit abs (11:00 - 11:50) Johanna Vau Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:05 - 11:50) Karina Luik Studio Annelinn Tartu Annelinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Linnamäe Lasnamäe Linnamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 25 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Keidy Kulbas Stuudio 1 Viru Viru   
 
Всего мест: 22 Зарегистрированный: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:30 - 12:25) Ingrid Hamer Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Всего мест: 35 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Step (11:30 - 12:25) Kirsti Kuhi Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Всего мест: 20 Зарегистрированный: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Узнать больше о тренинге

Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi
Jõusaalis treener (11:30 - 12:00) Henry Grauberg Jõusaal Viimsi Viimsi   
 
Всего мест: 0 Зарегистрированный: 0
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe
BodyPump (11:35 - 12:35) Martin Kõrv Stuudio Mustamäe Mustamäe   
 
Всего мест: 30 Зарегистрированный: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!