MyFitness

Aastate jooksul on KOSS tulnud välja rea innovatsiivsete toodetega, millest kõige värskem on FIT seeria. 

FIT seeriat arendades võttis KOSS meeskond eesmärgiks luua tooteseeria just aktiivsele naisele. Tehnoloogiatööstuses tuleb liigagi tihti ette, et tooted luuakse suhtumisega: ,"Üks suurus sobib kõigile!"

Fit seeria on saadaval kahes versioonis KEB32 ja KSC32. Mõlemad mudelid hõlmavad laia ning erksat värvivalikut. Fit seeria on arendatud naiste kõrvakuju silmas pidades ja suudab pakkuda ideaalset kõrvas püsivust kõikjal ja alati. Uue seeria arenduse alguses võttis KOSS oma meeskonda 12 kordse Olümpiamedali võitja ujumises Dara Torres´e, kellega koostöös jõutigi Fit seeria valmimiseni.

Fit seeria kõrvaklapid on kõige väiksema diameetriga, mis KOSS on eales tootnud – kõigest 6mm, mis on 33% väiksem kui tavapärane kõrvasisene kõrvaklapp. Nii KEB32 kui KSC32 on valmistatud higi tõrjuvast materjalist, mis tagab klappidele erakordse vastupidavuse. Komplektis on täiusliku sobivuse tagamiseks 3 erisuuruses kõrvaptjade paari.

Oleme mõelnud ka meeste peale. MyFitness klubidest on võimalik osta KOSS KEB30i seeria klappe, mis on klientide poolt armastatud KE29 järeltulija. KEB30i seeria hõlmab endas väga kergeid ning hästi istuvaid kõrvaklappe, mis tagavad sügava bassi ning kristallselge helipildi. KEB30i seeria klappidel on juhtmel ka mikrfon koos vastamisnupuga, mis võimaldab käedvaba suhtlust kõikjal – trennis, autoroolis või mugavalt diivanil. KEB30i on saadaval valge  ja musta värvitooniga ning komplekt sisaldab hea sobivuse saavutamiseks 3 paari kõrvapatju. 

Mis aga kindlasti KOSS kaubamärki eristab konkurentidest on pakutav eluaegne garantii. Kuna Euroopa õigusruum ei kajasta mõistet eluagne siis on garantiiaeg reguleertiud maksimaalse 25 aasta peale. Sellised garantiitingimused näitavad KOSS brändi usku oma toodetesse ning tagavad klientidele kindlustunde, et on tehtud õige valik.

Küsi KOSS kõrvaklappe kõikidest MyFitnessi klubidest üle Eesti!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?