MyFitness

Personaaltreeneriga viid täide enda eesmärgid ja unistused! Just need allolevad personaaltreenerid pakuvad Sulle novembrikuu lõpuni superpakkumist 7=10! Osta 7 personaaltreeningut, saad 3 lisaks tasuta! Alusta uue aasta eesmärkide täideviimisega juba täna! Pakkumine kehtib kuni 30.11.18 õhtuni!

Treenerid:

Ave Elmend ave.elmend@myfitness.ee MyFitness Viru
Diana Mogiš diana.mogis@myfitness.ee MyFitness Mustamäe, MyFitness Rocca al Mare
Inessa Kostomarova inessa.kostomarova@myfitness.ee MyFitness Narva
Kris-Marie Nisu krismarie.nisu@myfitness.ee MyFitness Rocca al Mare
Laura-Liza Sööt lauraliza.soot@myfitness.ee MyFitness Viru
Maarja Jõgi maarja.jogi@myfitness.ee MyFitness Kristiine, MyFitness Ülemiste City
Mailiis Stolts mailiis.stolts@myfitness.ee MyFitness Pärnu
Marge Rull marge.rull@myfitness.ee MyFitness Pärnu
Michel Ivanov michel.ivanov@myfitness.ee MyFitness Pirita, MyFitness Virbi
Roy Vissers roy.vissers@myfitness.ee MyFitness Balti Jaama Turg, MyFitness Rävala

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?