MyFitness

Unistad suurepärasest vormist või soovid mahtuda enda lemmikkleiti? Personaaltreeneri abiga on see lihtne, planeeritud ja kindla sihiga protsess. Vii oma eesmärk ja unistus juba täna täide!

Allpool olevad personaaltreenerid pakuvad Sinule oktoobris eripakkumist 7+1!

Kui soetad oktoobris 7 korra personaaltreeningute paketi, saad ühe treeningu lisaks TASUTA!

Leia endale sobilik personaaltreener juba täna ja võta temaga ühendust!

Kampaanias osalevad personaaltreenerid:

Ahto Altoja ahto.altoja@myfitness.ee
Aleksei Sojustov aleksei.sojustov@myfitness.ee
Ave Elmend ave.elmend@myfitness.ee
Ave Lao ave.lao@myfitness.ee
Eliise Saska eliise.saska@myfitness.ee
Inga Neissaar inga.neissaar@myfitness.ee
Karl Sutt karl.sutt@myfitness.ee
Kaspar Lannes kaspar.lannes@myfitness.ee
Laura Koobas laura.koobas@myfitness.ee
Laura-Liza Sööt laura.sööt@myfitness.ee
Levo Kirn levo.kirn@myfitness.ee
Liivi Kivimäe liivi.kivimäe@myfitness.ee
Maali Pruul maali.pruul@myfitness.ee
Mailiis Stolts mailiis.stolts@myfitness.ee
Monika Soop monika.soop@myfitness.ee
Raymo Korkma raymo.korkma@myfitness.ee
Robert Grossmann robert.grossmann@myfitness.ee
Roy Vissers roy.vissers@myfitness.ee
Siim Tõemets siim.tõemets@myfitness.ee
Siiri Maisa siiri.maisa@myfitness.ee
Silver Grauberg silver.grauberg@myfitness.ee
Taavi Merisalu taavi.merisalu@myfitness.ee
Tanel Trunin tanel.trunin@myfitness.ee

Ei tea milline personaaltreener on Sulle sobiv? Täida ära kiire küsimustik ja me leiame Sulle sobivad personaaltreenerid:

Leia sobiv personaaltreener

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?