MyFitness

Personaaltreeningud koguvad aina rohkem populaarsust. Treeneri abiga on lihtsam saavutada ükskõik millist eesmärki. Olgu selleks kaalulangetus, jõud või vastupidavus, et näha maailma matkates.

Täna on meil hea meel teiega jagada personaaltreener Maali Pruuli nõuandeid ja tema kliendi edulugu.

300km rännak Hispaanias

“Minu jõusaali kogemus enne liitumist MyFitnessiga oli paarkümmend aastat
tagasi ja erines praegusest väga palju. Siis treenisin omal käel ja personaaltreenerist
ei olnud kuulnudki.
Hetkel treenin kaks-kolm korda nädalas ja tunnen, et poole aastaga on vorm paranenud.
On tekkinud vajadus minna trenni, sest pärast on energiat palju rohkem ja häid emotsioone palju.

Muidugi on selles suur osa minu personaaltreeneril Maalil, kes oskab väga hästi motiveerida ja süstib usku, et saan hakkama ka järjest suurema koormusega. Septembri lõpus tulin tagasi üle 300 kilomeetriselt rännakult Santiago de Compostelasse, ning seal läbides keskmiselt üle 30 km päevas sain aru, kui tähtis ja vajalik on treenimine tegelikult mulle olnud.

Ilma eelneva treeninguta oleks nende kilomeetrite läbimine olnud tunduvalt raskem ja mägedes üles-alla rännates tuletasin endale ikka meelde treeneri sõnu, et peab kogu kere lihased töös hoidma – nii oli palju lihtsam.
Kindlasti jätkan treeninguid ka edaspidi.”

– Merike

Maali, mis on kõige tähtsam asi, mida oled oma klientidelt õppinud?

“Asjad/tegevused tunduvad tihtipeale raskemad, kui need tegelikult on ja inimesed võimekamad kui nad ise algselt usuvad. Tore on olnud näha, kuidas inimeste eneseusk kasvab iga treeninguga ja alguses suurte eesmärkidena tundunud saavutustest saavad veel suuremate eesmärkide verstapostid. Mõeldes suurelt, tehes kindel otsus, tegutsedes järjepidevalt ning alustades TÄNA on kõik võimalik.”

Mis on inimeste levinuim takistus eesmärgini jõudmisel ja kuidas sellest üle saada?

“Lisaks teada-tuntud aja puudusele tuuakse tihti välja, et eesmärkide saavutamine jääb info/teadmiste puuduse taha. Nimelt seavad inimesed endale eesmärgid, koostavad enda loogikaga plaani, hakkavad seda õhinaga täitma, kuid ei saavuta soovitud tulemust ja kaotavad motivatsiooni. Põhjus on enamasti selles, et tänapäeva infoühiskonnas on liiga palju erinevaid soovitusi, mis tihtipeale on üksteisega vastuolus. Selle pärast on raske välja sorteerida, milline info/soovitused on siis asjalikud ning aitavad edasi. Siin tulebki appi koostöö erialaspetsialistidega (personaaltreener, toitumisnõustaja, eraõpetaja jne) kellel on nii teoreetilised teadmised kui ka praktilised kogemused. Lisaks suudavad nad teha keerulisena tunduv teema lihtsaks ja arusaadavaks, sest nagu A. Einstein on ütelnud: “If you can’t explain it to a six year old, you don’t understand it yourself.””

Maali Pruuli 3 soovitust terveks ja õnnelikuks eluks

  • Hoia ja väärtusta enda lähedasi inimesi, ära võta neid iseenesest mõistetavana.
  • Leia IGA päev aega iseenda jaoks! (lugemine, treenimine, hobiga tegelemine, niisama enda mõtetega olemine…)
  • Kunagi pole hilja millegi uue õppimisega või puhtalt lehelt alustamiseks!

 

Võta Maaliga ühendust: Personaaltreenerid

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?