MyFitness

Sõbrakuul saab esimese personaaltreeningu tõelise sõbrahinnaga – 25 euroga!

Anna oma sõpradele teada, et kuni veebruari lõpuni saab esimese personaaltreeningu teha tõeliselt soodsa hinnaga. Just nii on võimalik algust teha eriti tervisliku ja eduka aastaga! Sooduspakkumiseks pole vaja teha muud, kui leppida kokku esimene personaaltreening treeneriga ning trenni kohale tulla!

MyFitnessi personaaltreenerid on tänaseks pannud sadu inimesi oma kehas end paremini tundma – olgu eesmärgiks kaalulangetus, lihasmassi kasvatamine või tervem ja parem enesetunne!

Personaaltreener Kaspar Kaldoja klient Roberto: 

“Tulemused on olnud märgatavad- mul on kordades parem liigesliikuvus, jõunäitajad ja heaolu võrreldes eelnevaga.”

Personaaltreener Lemmo Jaanuse klient Eve:

“Minu soovitus kõigile, kes tulevad esimest korda jõusaali, on võtta endale personaaltreener! See on garantii, et jääd treeningutes regulaarselt käima.”

Personaaltreener Karin Halliski klient Liina:

“Minu jaoks on personaaltreening parim investeering oma tervisesse. Tänu personaaltreeningule võid sa saada oma unistuse keha!”

Siin saad täita ära vajadusel ka ankeedi, mille alusel leiame Sinule sobiliku personaaltreeneri. Just nii saad kindel olla, et leiad enda kõrvale personaaltreeneri, kes aitab sul

  • Panna paika individuaalsed eesmärgid (näiteks kaalulangetus, rasvapõletus, lihasmassi kasvatamine või parem enesetunne)
  • Püsida treeningutes järjepidev
  • Luua head harjumused, mis toetavad tervist ja pikka eluiga

Pakkumine kehtib ühekordsele personaaltreeningule ja ei kehti neile, kes on eripakkumise (25 € personaaltreening) juba ära kasutanud sõbrakuukampaaniale eelnevalt.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?