MyFitness

„Treenida parima varustusega, üliprofessionaalsete treenerite, abivalmi personali (vastuvõtutöötajad, koristajad jt) keskel ning omada võimalust lõõgastuda mõnusal spaa-alal mõistliku kuutasu eest, see on tõeline kingitus!”  

Enne Eestisse kolimist (nüüd olen alaline elanik), töötasin ankrumehe, reporteri, pressiametniku ja kogukonnahaldurina. Ma ei kirjuta siia oma CV-d, vaid mainin seda tutvustamaks, kuidas ükshetk võid olla oma unistuste töökohal ja siis oled sunnitud alustama jälle algusest. Ükshetk teenid head palka, osaled uhketel pidudel, reisisid üle maailma kuniks lõpetad jälle nullist alustamisega. Kui üritasin Eestis uut elu alustada, esimene ettevõte, kelle heaks ma töötasin, läks ka pankrotti. Ka minu isiklik elu oli täis ebaõnne. Sellistes olukordades saad ellu jääda vaid tugeva motivatsiooniga ja siin mängis MyFitness samuti suurt rolli selle hoidmisel!  

TERVIS 

Ma pole enam nii noor ja paar aastat tagasi pidin tegelema ka jalaoperatsioonist taastumisega. MyFitnessis trenni tegemine aitas mul taastuda. Leidsin suurepärase keskkonna professionaalsete inimestega, kes olid suurepäraselt koolitatud ja samal ajal entusiastlikult selle osas, mida nad teevad!

Räägin treeneritest, kes annavad pidevalt väärtuslikke nõuandeid aga ka näiteks klienditeenindajatest, kes oli alati abiks kõikide küsimuste korral või kinkisid lihtsalt Sulle ühe sooja naeratuse päevas! Ja vähetähtsustada ei saa ka näiteks koristajaid, kes panid alati tundma, et treenid turvalises ja puhtas keskkonnas.  

TÖÖSTRESS  

Tänapäeval tuleb kahjuks üsna sageli toime tulla tööga seotud raskustega. Lahendus seisneb õiges meelestatuses ja MyFitness on olnud minu elus positiivsete vibratsioonide tekitamise koht! See võib kõlada lihtsalt, aga nii on: kui saad loota heale keskkonnale, mis laeks Su energiat, siis oled juba teinud kõige olulisema sammu raskuste ületamiseks! Treenida parima varustusega, üliprofessionaalsete treenerite, abivalmi personali (vastuvõtutöötajad, koristajad jt) keskel ning omada võimalust lõõgastuda mõnusal spaa-alal mõistliku kuutasu eest, see on tõeline kingitus! 

MURTUD SÜDAMED 

Armastus on MyFitnessis alati õhus! Nii, et isegi murtud südamed suudavad siin oma haavad terveks ravida!  

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?