MyFitness

“Ma tean, et ma ei saavuta kunagi “täiuslikku” figuuri – minu vanuses on lihtsalt nahk palju lõdvem ja kortse rohkem, aga ma olen leidnud uue eluviisi, mis paneb mind hindama oma keha ning kohtlema seda lugupidavalt ja tervislikult!”

Olen 67-aastane pensionär. Märtsis 2020 tulin oma mehega Eestisse elama, et olla oma lähima perega. Olen alati oma kehakaaluga võidelnud ja proovinud igasuguseid dieete, aga mitte koos regulaarsete treeningutega. Järelikult pole mul kunagi õnnestunud ka seetõttu kaalulangust säilitada ja saavutada näitaja, millega olla rahul. Vaatasin endast alati puhkusepilte ja vihkasin seda, mida nägin, valides alatiseks enda peitmise lohvakate riiete sisse.

Kui me kolisime Eestisse mõtlesin: uus riik, uus elu ning liitusin MyFitnessiga! Lasin personaaltreeneril teha endale kehaanalüüsi ja ka treeningkava, mis tooks tulemusi. Kahjuks tuli treeningutesse koheselt paus, kuna murdsin Tartus kõnniteel kõndides jalaluu ning seejärel sekkus ellu COVID ja MyFitness pidi uksed sulgema. Pärast pikka taastumist naasin MyFitnessi ja hakkasin täiustatud treeningprogrammi järgi treenima, mis võttis arvesse minu nõrgemat jalga. Mu taastumisprotsess oli oluliselt kiirem ja nüüdseks olen lõpuks muutnud ka oma kehakuju ja elu!

Käin MyFitnessis neli korda nädalas ja kui mulle vaatavad peeglist vastu tulemused, vormis inimene minu riietuses, siis see inspireerib mind jätkama! Ma naudin treeningut ja see mõjutab ka minu vaimset tervist! Olen endaga õnnelikum ja rahulolevam ja suudan vaadata end peeglist nägu krimpsutamata.

Minu isikliku personaaltreeneri abi on olnud hindamatu ja ta inspireerib mind oma entusiasmi ja teaduspõhiste teadmistega, mis on minu jaoks valitud harjutuste taga. Ma tean, et kasutan masinaid õigesti ja sooritan harjutusi maksimaalse kasuga. Pärast igat treeningut tunnen end hästi ja mul on rohem energiat ja huvi elu vastu.

Ma tean, et ma ei saavuta kunagi “täiuslikku” figuuri – minu vanuses on lihtsalt nahk palju lõdvem ja kortse rohkem, aga ma olen leidnud uue eluviisi, mis paneb mind hindama oma keha ning kohtlema seda lugupidavalt ja tervislikult!”

Ma soovitaksin kõigil, olenemata vanusest, liituda ja vaadata mida tavaline treeningrežiim võib teie eluea parandamiseks (ja võib-olla) pikendamiseks teha, avaldades sealjuures positiivset mõju teie elu kõikidele aspektidele!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?