MyFitness

Pühendu eesmärgile! Uus aasta on hea aeg, et seada oma treeningeesmärk või eesmärgid ja neile pühenduda. MyFitness aitab kaasa! Kutsume Sind osalema digitaalses templimängus MyGOAL Challenge, kus pead läbima vähemalt 15 meie poolt ette valitud treeningut, et saada klubist üllatuskingitus!

Kõikide vahel, kes challenge’is osalevad ja kampaania lõpukuupäevaks (15.03) vähemalt 15 templit täis koguvad, loosime veel hulgaliselt muid auhindu MyFitnessilt ja koostööpartneritelt:

NB! Seoses eriolukorraga riigis oleme sunnitud loosimiskuupäeva lükkama aega, mil taas on meie klubid avatud, et saaksime kingitused ka turvaliselt võitjateni toimetada. Hoiame Sind kursis! 

Kui kogud kokku kõik 30 meie poolt ette antud treeningideed, osaled pealoosimises lisahäälega!

Nii lihtne see ongi – alusta „templite“ kogumist nüüd! Jälgi oma seisu ja tutvu MyGOAL challenge treeningutega iseteeninduses (link avaneb kui oled iseteenindusse sisselogitud)

Valikus olevad treeningud:

 • Studio X – 4 x  (siia alla lähevad kõik Studio X eritreeningud)
 • Jõusaali külastus – 3 x
 • StrongBody – 2 x
 • CrossTraining  – 2 x
 • Cardio sculpt – 2 x
 • Cardio arms – 2 x
 • Cardio legs – 2 x
 • MyFit abs – 2 x
 • BodyBalance – 2 x
 • Spinningu treening – 2 x
 • Aqua/Barre/Treeningsari NAINE/Fit/Step/Zumba – vali ise oma lemmik! – 2 x   (Stepi alla läheb ka Step Interval)
 • BodyPump
 • Yoga (siia alla lähevad kõik Yoga treeningud: Yoga, Yoga75, Yoga90)
 • Personaaltreening
 • Brazil butt lift45
 • Ujula külastus

MyGOAL Challenge mängu reeglid

 1. MyGOAL Challenge on digitaalne templimäng, milles saavad osaleda kõik MyFitnessi liikmed ja perioodikaardi omanikud. Kampaaniaperiood on 06.01-15.03.2020.
 2. Mäng algab automaatselt liikmelepingu algusega. Mängule eraldi registreeruma ei pea ning mängus osalemine ei ole kohustuslik.
 3. Mäng ei laiene laste- ja noortetreeningute lepingutele.
 4. Osalejal on kohustus läbida perioodil 06.01-15.03.2020 30-st templimängus pakutud tegevusest 15 omal vabal valikul, et saada MyFitnessilt üllatuskingitus. Üllatuskingituse saab osaleja järgmisel külastuskorral MyFitness klubist kassast väljastatud kingituse-tšeki alusel. Kingitusi väljastame kuni 31.05.2020.
 5. Üllatuskingituse saab valida kolme kingituse seast vastavalt kingituse saadavusele (kingitusi piiratud arvul): MyFitnessi müts, Kehaanalüüs, MyFitnessi mikrofiiber rätik (suur). Kampaaniakingitusi on piiratud arvul ja MyFitnessil on õigus kingitusi asendada samaväärse kingitusega selle otsa lõppemisel.
 6. Juhul kui osaleja hilineb tundi, ei registreeri ennast infokioskis või ei esita treenerile treeningpiletit, tegevus kirja ei lähe. Tagantjärgi tegevusi ja treeninguid mänguarvestusse ei lisata.
 7. MyGOAL Challenge tegevuste info jõuab osaleja Iseteenindusse ja MyGOAL Challenge tabelisse 24 tunni jooksul.
 8. Mängu läbimiseks on igal osalejal aega 70 päeva (06.01-15.03.2020). Iga osaleja saab MyGOAL Challenge’I mängu mängida ühekordselt.
 9. Lisaauhindade loosimine toimub 16.03.2020 ja võitjad teeme avalikuks siin kodulehel ning võtame nendega personaalselt ühendust. Kui auhinnavõitjaga ei ole hiljemalt 5.04.2020 õnnestunud kontakti saada on õigus MyFitnessil auhinda võitjale mitte kätte anda. NB! Seoses eriolukorraga riigis oleme sunnitud loosimiskuupäeva lükkama aega, mil taas on meie klubid avatud, et saaksime kingitused ka turvaliselt võitjateni toimetada. Hoiame Sind kursis! 
 10. Kampaania kingitusi ja auhindu ei ole võimalik vahetada rahaks.
 11. Kampaania kingitusi on limiteeritud koguses ja neid on võimalik vahetada teise valikus oleva kingituse vastu.
 12. MyFitnessil on õigus kingitust mitte välja anda, kui esineb informatsiooni, et liige on kampaaniatingimusi rikkunud või andmed ei ole korrektsed.
 13. Kampaanias ei saa osaleda MyFitnessi töötajad.

 

MyGOAL Challenge

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?