MyFitness

Kirjutas Silja Kõiv

MyFitness Viimsi juhataja Silja Kõiv

Teatavasti saab Eesti Vabariik peagi 100- aastaseks ja märtsikuus tähistab ka MyFitness oma esimest suurt juubelit ehk saab 10-aastaseks. Sel puhul toimub nii MyFitnessi klubides kui ka meie riigis palju põnevaid ettevõtmisi ja üritusi. Üheks kreisimaks võib pidada kindlasti märtsikuus Tallinnas toimuvaid Taliujumise Maailmameistrivõistluseid. Olen juba alates eelmisest kevadest mõlgutanud mõtteid, et kui mul kunagi tekib võimalus osaleda maailmameistrivõistlustel, siis on see just see võistlus. Mitte, et ma oleksin hull taliujuja, aga see on lihtsalt kõige tõenäolisem võimalus osaleda sellise kaliibriga tiitlivõistlustel ja endise ujujana ehk isegi häid kohti saavutada 🙂  Pealegi kuidas saab veel paremini tähistada selle aasta suuri sündmuseid ja pakkuda iseendale tõeliselt mõnusat närvikõdi ja proovilepankut?!

Talv ja külm on eestlastele täiesti normaalsed nähtused. Oleme ju harjunud 9 kuud aastast käima ikka jopega, kas siis paksema või õhemaga ja harvad on aastad kui temperatuur veekogudes tõuseb suvel üle 22 kraadi. Seega looduse poolt võiks ju taliujumine eestlastele olla täiesti võimetekohane. Või siiski mitte….

Igaljuhul on see pöörane ala võitnud viimastel aastatel kaasmaalaste südameid- jäises vees käiakse sõpruskondadega, peredega, töökaaslastega ja kõik kiidavad kui mõnus ja sõltuvust tekitav see on! Üle riigi on rajatud mitmeid taliujumis keskuseid, mis hakkavad huvilistele kitsaks jääma.

Kõik need märgid viitasid sellele, et MyFitness peab olema esindatud taliujumise MM-il. Mõeldud tehtud! MyFitnessis töötab nii palju hulljulgeid inimesi, et saime kokku lausa 2 võistkonda ehk 8 inimest. Kes on need pöörased ja milline on nende eelnev kokkupuude taliujumisega?

Võistkond MyFitness 1- osaleb MM arvestuses. Distants 4×25 meetrit rinnuli

Silja Kõiv (MyFitness Viimsi juhataja)- vett ei karda, külma aga küll. Ujumisega probleeme pole. Varasem kokkupuude külma veega piirdub paar korda peale sauna jääauku hüppamisega ja lumes püherdamisega nagu enamus eestlastel ilmselt. Väljakutsed meeldivad väga, seega teeme ära!

Kristjan Prüüs (MyFitness Pirita juhataja)- Olen treeneri tööga olnud seotud 17 aastat ja pean organismi karastamist oluliseks tegevuseks. Kuigi kogemusi taliujumisega napib, siis arvan, et kunagi ei ole hilja alustada. Põnev, kas õnnestub?

Anastasia Jevdokimova (MyFitness Virbi juhataja)- Mitu korda elus on Teil tekkinud võimalus võtta osa maailma meistrivõistlustest?! Minul senini mitte. Kuna MM toimub siinsamas Tallinnas, meie väikeses kodulinnas, siis loomulikult ma tahan saada sellest sündmusest osa! See on väljakutse iseendale ja tuleb astuda mugavustsoonist välja!

MyFitnessi personaaltreener Maali Pruul

Lauri Pakkas (MyFitnessi ujumistreener)- ma ei ole kunagi 0.5 kraadises vees vòidu ujunud. Treening ja vòistlus kùlmas vees teeb mu kehale ja vaimule pika pika pai. Eesmàrgiks on saada ùks linnuke enda jaoks kirja “olen osalenud ujumise mm-il” ja minna noppida ùks lahe kogemus 🙂

Võistkond MyFitness 2- osaleb heategevuslikus teatevõistluses. Distants 4×25 meetrit vabalt valitud stiilis

Mari Helstein (MyFitness teenindusjuht)- taliujun suuremal-vähemal määral juba 4 aastat ja liuglen nagu kala vees 🙂

Vahur Kiis (MyFitnessi personaaltreener)- Ma ei oska ujuda ja see üritus tundus hea võimalus seda oskust omandada. Kui sealt ujun välja, siis on lootust igalt poolt välja ujuda!

Maali Pruul (MyFitnessi personaaltreener)- Ma pole kunagi ujumise kui spordialaga tegelenud, aga mulle meeldib käia suplemas nii suvel kui talvel. Konkreetne üritus pakkus huvi selle pärast, et ühendatud on võimalus teha head ning veeta lõbusat aega toredate töö/tiimikaaslastega, kellest mõned lähevad tänu võistlusest osalemisele elus ESIMEST korda talvel merre ujuma.

Rainer Lausing– Elu peab elama sellisest, et iga aasta jaguks momente, mida õhinal sõpradele rääkida. Olen jääaugus varemgi käinud, aga ujunud pole. Kokkuvõttes tore ettevõtmine, mille käigus saame ka toetada heategevust, mida paremat saab veel tahta…

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?