MyFitness

 

Avame MyFitness Kristiine klubi juba 2022 aasta lõpus Kristiine Keskuse II korrusel.

 

Uus pea 2 000 m2 klubi on avar ja mitmekesiste treeningvõimalustega. Lisaks hästi varustatud jõusaalile ja laiale valikule rühmatreeningutele tuleb uude klubisse ka BOXBOX poksitreeningute kontseptsioon ning täiesti uus Reformer Pilates Studio! ❤️

Ole esimene, kes saab infot uue klubi avamispakkumise kohta!

REGISTREERI HUVI


PRESSITEADE

Mai 2022

MyFitness avab Kristiine keskuses uue spordiklubi. Ligi 2000 m2 suuruse spordiklubi ehitustööd algavad peagi ning selle avamine on planeeritud käesoleva aasta lõppu.

„Kristiine keskus asub paljude transpordiühenduste tuiksoonel, mispärast on uut spordiklubi pikalt oodanud nii Kristiine piirkonna elanikud kui teised linlased, kelle igapäeva liikumistrajektoori keskmesse Kristiine keskus jääb,“ ütles Citycon Eesti keskuste juht Kristjan Maaroos.

MyFitness Eesti tegevjuhi Tiina Otsa sõnul tuleb ca. 2000 m² suurune uus spordiklubi avar ning mitmekesiste treeningvõimalustega, kus on võrreldes eelmise Kristiine linnaosa klubiga veelgi paremad võimalused nii jõusaalis treenimiseks kui rühmatreeningutes osalemiseks.

Otsa lubas, et aasta lõpus valmiv klubi on uuenduslik ja mugav nii teeninduses kui treeningutes. „Planeerime klubisse MyFitnessis ja kogu Baltikumis täiesti uut treeningformaati, reformer Pilatese kontseptsiooni, mille treeninguks loome spetsiaalse, pilatese reformeritega sisustatud stuudio. Lisaks sellele ehitame klubisse BOXBOX poksikontseptsioon stuudio, kus viiakse läbi erikontseptsiooniga poksitrenne,“ kirjeldas Otsa ja lisas, et praegu on selline poksistuudio Eestis vaid MyFitness Järve klubis ning teine Riias.

Jõusaali ja poksistuudio kõrvale tuleb MyFitnessi tegevjuhi sõnul ka suur rühmatreeningute saal, kus lisaks uutele treeningutele saab kaasa lüüa liikmete lemmikuteks saanud klassikalisemates treeningutes nagu BodyPump, kõht-selg-tuhar ja MyFit Body.

Maaroosi sõnul tähendab uue spordiklubi avamine Kristiine keskusele olulist arenguhüpet: „Liigume aina selle poole, et keskus ei ole ainult koht sisseostudeks, vaid annab võimaluse veeta vaba aega, pakkudes külastajatele nii meelelahutust kui sportimisvõimalusi.“ Ta selgitas, et uuenev Kristiine Keskus muudab tervise-, spordi- ja iluteenused tarbijatele kättesaadavamaks – kõike, alates toidukaupadest, apteegist kuni terviseteenuste ning meelelahutuseni, on võimalik ühe keskusekülastusega kätte saada.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?