MyFitness

MyFitness Balti Jaama Turg on täienenud uue Queenax funktsionaalalaga, mida saad juba täna uudistama tulla!
Treenimine pole eales olnud niivõrd mitmekülgne, tõhus ja lõbus! Sul on võimalik teha sadu erinevaid harjutusi ja tunda end oma kehas tõeliselt hästi.

Queenaxi külge on Sul võimalik kinnitada TRX, ripprõngad ja superfunctional treeningseade. Lisaks saad kasutada slamballe, plyoboxe ja sangpomme, et teha efektiivset vastupidavus-ja lihastreeningut.
Parima lisalahendusena ääristab funktsionaalala pehme kunstmururiba, kus saad tõmmata kelku, veeretada rehvi ning teha jooksuharjutusi nagu tõeline spordistaar. Pehme pinnas tekitab tunde justkui teeksid hüppeid ja jooksuharjutusi  metsarajal.

Selleks, et saada suurim kasutegur treeningust ja õppida juurde uut harjutusvara, broneeri endale koht ringtreeningusse, mida viivad läbi meie superlahedad personaaltreenerid! Leia sobiv aeg tunniplaanist: https://www.myfitness.ee/tunniplaan/ruhmatreeningud/

Vaata allolevast videost, milliseid harjutusi saad teha värvilise rehviga kunstmuru alal: https://www.youtube.com/watch?v=9worvxTztBQ

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?