MyFitness

Peagi on Tartus MyFitness liikmetel laiemad treenimisvõimalused! 2013.a aprillis avame Tartus asukohaga Küüni tn 7 teise MyFitness klubi – MyFitness Tartu Kesklinn. Uues klubis saavad olema jõusaal koos kardiopargi, vabade raskuste ja venitusalaga, treeningstuudio mitmekülgsete rühmatreeningutega, spinningustuudio ning leilisaunad.

Hea uudis olemasolevatele ja uutele MyFitness Tartu Lõunakeskuse liikmetele – sama liikmekaardiga saab edaspidi külastada mõlemat MyFitness Tartu spordiklubi ilma, et kuutasu suureneks. Seega tasub liituda juba täna – alusta oma treeningutega MyFitness Tartu Lõunakeskuse klubis ning peale MyFitness Tartu Kesklinna klubi avamist aprillikuus saad Tartus treenida sama kuutasu alusel juba kahes MyFitness spordiklubis.

Hinnakiri olemasolevas MyFitness Tartu Lõunakeskuse klubis ja uues MyFitness Tartu Kesklinna klubis on sama. Täpsema info avamisava ja liitumistingimuste kohta avaldame peagi kodulehel.

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?