MyFitness

Maraton Eesti Vabariik 100 on 22. juunil Pärnumaal toimuva Võidupüha maratoni erisündmus, mis tähistab riigi juubelit sportlikul moel. See on kordumatu „üks-ja-ainus-kord“ läbitav jooks, mis võimaldab tähistada väärikat sünnipäeva jooksurajal sõprade ja tuttavatega kõrvuti pingutades. Sündmuse kavas on lisaks maratonile poolmaraton, uudne  e-maraton ning lastejooksud.

Sini-must-valge maratoni distants viib osaleja mööda olulistest ajaloomälestistest ning tutvustab Pärnumaa kaunist loodust. Pulli küla, Reiu muinasasula leiukoht, Reiu-Raeküla luitemännik, pilkupüüdev Jaansoni kallasrada, Tallinna Väravad, Vallikäär, Pärnu rand – need on vaid mõned orientiirid, mis muudavad jooksukogemuse omalaadseks.

Kõiki maratonil ja poolmaratonil osalejaid ootab rajal ja selle ääres palju sini-must-valget ning finišis juubelihõngulise medaliga vastuvõtt iseseisvuse väljakuulutamise mälestusmärgi juures Pärnu Rüütli platsil. Lisaks on maratoni ja poolmaratoni stardipaketis Craft jooksusärk.

Ajakava:
14.30 Lastejooksud Pärnus Rüütli platsil (registreerimine avatakse 1.06)
15.00 Maratoni start ja mälestustule teele saatmine Torist
16.45 Poolmaratoni start Paikuselt
Tutvu detailse programmiga.

Sündmuse programmi on lisandunud ka virtuaaljooks  E-maraton Eesti Vabariik 100“. E-maraton kutsub rajale kõiki neid, kel erinevatel põhjustel ei ole võimalik Pärnusse kohale tulla, kuid soovivad juubelijooksust osa saada. Startida saab igal pool ja osalejale sobival kellaajal üle maailma ajavahemikus 21.06 kell 00 kuni 22.06 kell 23.49.  Rohkem infot kodulehel.

Registreerimine www.2silda.ee kuni 19.06 kell 23.59.
**************************************************************

E-MARATON

Maraton Eesti Vabariik 100 on 22. juunil Pärnumaal toimuva Võidupüha maratoni erisündmus, mis tähistab riigi juubelit sportlikul moel. See on kordumatu „üks-ja-ainus-kord“ läbitav jooks, mis võimaldab tähistada väärikat sünnipäeva jooksurajal sõprade ja tuttavatega kõrvuti pingutades.

Sündmuse programmi on lisandunud ka virtuaaljooks  E-maraton Eesti Vabariik 100“. E-maraton kutsub rajale kõiki neid, kel erinevatel põhjustel ei ole võimalik Pärnusse kohale tulla, kuid soovivad juubelijooksust osa saada. Startida saab igal pool ja osalejale sobival kellaajal üle maailma.

Teha pole vaja muud kui jooksu lõppedes edastada hiljemalt 25. juuniks korraldaja e-postile info@2silda.ee spordikella või mobiilirakenduse logi-väljavõte või jooksutrenažööri ekraani pilt. Kes soovib, võib distantsi läbida kasvõi jõusaali või kodusel jooksutrenažööril ning keelatud pole käimine-kepikõndki.  Seejärel kantakse finišeerunud lõpuprotokolli ning neile saab osaks e-maratoni pakett, mis sisaldab jooksu sümboolikaga elektroonilist diplomit ning postiga saadetavat EV100 kujundusega medalit. Lisaks loositakse kõikide osalejate vahel 2 uutes värvitoonides Polar M430 pulsikella.

E-maratoniga kaasneb aga veel üks boonus. Iga e-maratonil osaleja annetab stardimaksust 3€ olümpialootuse, kanuusõitja Joosep Karlsoni, ettevalmistuse toetamiseks.

 E-maratonist saab osa võtta ajavahemikus 21.06 kell 00 kuni 22.06 kell 23.49. Registreerida saab kodulehel kuni 19.06 kell 23.59.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?