MyFitness

Liitu personaaltreener Mailiisi  “Treeni teadlikult” programmiga!

Toimumiskoht: MyFitness Pärnu

Esimene treening: 02.10.18

Toimumisajad: E 11:00-12:00 T 11:00-12:00 N 11:00-12:00

Personaaltreener Mailiis ootab grupiga liituma kõiki neid, kes soovivad:

Saada personaalsemat ja vahetut lähenemist Parandada enesetunnet Õppida selgeks baasharjutuste korrektse tehnika Omandada teadmisi iseseisvaks treenimiseks Pingutada oma eesmärkide nimel ühtses grupis Langetada kehakaalu ning muuta kehakoostist sh. saada nõuandeid tervislikust toitumisest

 

Treeningutega alustame, kui grupiga on liitunud vähemalt 3 inimest. Programmi kestvus on 5 nädalat ning ühised treeningud toimuvad jõusaalis 3x nädalas. Eesmärgiks on õppida selgeks baasharjutused ning korrektne tehnika nende sooritamiseks. Treeningute käigus arendame jõudu ning lihasvastupidavust. Treeningutel kasutame vabasid raskuseid,TRX’i, oma keharaskust ning sangpomme . Käsitleme baasharjutuste erinevaid variatsoone ning leiame sulle sobivaima. Programmi käigus omandavad kõik osalejad vajalikud teadmised iseseisvaks treeninguks ning saavad nõuandeid kuidas tervislikult toituda. Programmi lõppedes saab iga osaleja individuaalse treeningkava.

NB! Trennist puudumisel ei kompenseerita puudutud tundi, kuid treener annab personaalse kava, mille järgi ise treenida. Kui muidu on ühe personaaltreeningu hind 30€, siis ühe grupi personaaltreeningu hind on Sinule kõigest 14!

Programmiga liitumisel tuleb esmalt tasuda MyFitness Pärnu klubi kassasse 98€ (7 treeningut) või 196€ (14 treeningut). Kõikidele grupiga liitujatele esimesel korral TASUTA kehaanalüüs ning programmi edukal läbimisel uus kehaanalüüs lisaks. Kogu programmi jooksul saab iga osaleja individuaalseid nõuandeid seoses treeningute ja toitumisega.

Grupis on kohti ainult neljale kiiremale! Liitumiseks kirjuta: mailiis.stolts@myfitness.ee

NB! Mitteliikmele lisandub igal treeningul sissepääsu tasu 6,5 eurot.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?