MyFitness

TULE LAUPÄEVITI SALSA TUNDI! KÕIK TANTSIMA!

Salsa on mõeldud kõigile neile, kes soovivad parandada oma baastehnikat ladina tantsudes (salsa, bachata). Rõhku pannakse jalgade ja käte tööle ning rütmitunnetusele ladina tantsudes. Tunnid on üles ehitatud tehnika harjutamisele läbi kombinatsioonide.

Treening toimub laupäeviti kell 13.30

Juhendab võrratu Maarika Susi

Lisaks Salsale leiate nüüd MyFitness Lasnamäe tunniplaanist ka Body Balance´i tunni. Body Balance on Les Mills konsepttundide hulka kuuluv body & mind tund. Tund baseerub jooga, tai-chi ja pilatese harjutustel, mis on rahuliku muusika saatel ühendatud tervikuks. Treening arendab painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi. Body Balance toimub alates 19.11 teisipäeviti ja neljapäeviti, algusega kell 9.30, treeneriks on Aleksandra Laer.

Meil on ka rõõm teatada, et oleme lisanud üha populaarsemaks muutuva CxWorks tunni lisaks neljapäeva õhtusele treeningule ka neljapäevase päevase treeningu. CxWorks on samuti Les Mills kosepttunni alla kuuluv treening, kus keskendutakse kerelihaste treenimisele. Antud treeningus kasutatakse kummituube, kettaid ja enda keharaskust, et treenida ülakeha. Uus CxWorks hakkab toimuma alates 21.11 neljapäeviti algusega kell 13.00, treeneriks on Ene Ottokar.

Lisasime tunniplaani veel ühe STEP tunni. Step tunnis kasutatakse stepilaudu ja moodustatkse selle abil sammusarju. Step´i leiad meie tunniplaanist nüüd ka neljapäeviti kell 16.00, treener Jelena Kobjakova.

Muuda oma treeningud mitmekülgsemaks ja huvitavamaks!

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?