MyFitness

Tundi on oodatud kõik mehed, kes tahavad vabaneda seljavalust, vähendada seljapiirkonnas pingeid, taastada lihaste pikkust ja muuta lihased elastsemaks, mille tulemusena paraneb meie rüht ehk kehahoiak. Korrektset kehahoidu tagavate lihaste toonus tõuseb.Treening aitab parandada elukvaliteeti, taluda paremini pingeid ja pikaajalalisi staatilisi ning monotoonseid toiminguid.

Tunnis keskendutakse nimmepiirkonna süvalihaste treenimisele . Sellega kaasneb pinges alaseljalihaste lõõgastumine ja seljavalude vähenemine. Lihastreening toimub pilatese tehnikat järgides. Erinevates tundides kasutatakse abivahenditena bosu-ja fitpalli, et suurendada liigutusulatust ja süvalihaste tunnetust. Samuti kasutatakse lihastöö paremaks tunnetamiseks ja tõhustamiseks hantleid, kummilinte, jalaraskusi ning erinevate raskustega (topis)palle. Lihaste pikkuse taastamine ja elastsuse tagamine toimub lihtsate ja tõhusate venituste abil.

Tunnis kasutatakse positiivse meeleolu loomiseks muusikat. Tund toimub sportlikus riietuses, sokkides või soovituslikult paljajalu.

NB! Pilatese treening on loodud algselt Joseph Pilatese poolt just meestele. Kuid nagu ikka oskavad head treeningsüsteemi hinnata siiani Eestis rohkem naised.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?