MyFitness

Indrek jõusaalis

Rõõmustavad sõnumid!

Tundub, et kevad sai ka minu kätte – olen järjekindlalt jätkanud oma jõu- ja intervalltreeningutega nii nagu Kaspar mind õpetanud on ning raske töö on kandnud vilja. Kaalunumber on vaikselt hakanud taas kord sulama!

Raskuseid sätin treeningu käigus vastavalt tundele, nagu Kaspar õpetussõnu jagas: „Kui tunned, et eelmine raskus on juba kerge, võta järgmine“. Ega ma seal kellegi teise jaoks ju ei käi – ikka enda jaoks. Kaspar ise oli vahepeal puhkusel Aasias, päikesepatareisid laadimas, mis on samuti kehale ja hingele oluline. Mina võtan oma toidukava juurde lisakd D-vitamiini pärleid ja teen seda veel ilmselt suisa aprilli lõpuni. See vähene põhjamaa päike ei täida veel lõpuni oma ülesandeid.

Eriti rõõmsad uudised, lisaks vererõhu langusele, on nüüd lõpuks ometi muudatused kaalul! Viimase kaalumise tulemus oli 83,9kg ehk siis ikka ja taas sain kinnitust, et kõik mulle rahustuseks räägitu peab paika. Öeldi, et alguses natuke kukub, siis lihaskasvuga jääb seisma või tuleb isegi juurde ning siis algab uus langusperiood. Mul on siiralt hea meel, et kevade algusega saab koos lumega sulama ka minu kaal. Kui kiiresti see nüüd siit edasi läheb või jääb püsivaks, kirjutan juba järgmiseks postituses.

Toidu osas olen ära jätnud kogu jahu kõikides formaatides ning naudin erinevaid lisasid nii ahjus küpsetatud köögiviljadega, kui värskete salatitega. Kala olen hakanud sööma kordades rohkem, kui tegin seda varem. Proovin järjest erinevaid kalu erinevalt prepareerides ja ka see osa on inspireeriv, sest toidulaud ei jää ühekülgseks.

 

Trennis näeme!

Indrek

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?