MyFitness

KAALULANGETUSE JA TASAKAALUSTATUD TOITUMISE GRUPPKendra Vaino

  • Algus: 04. september 2017- 19. oktoober 2017
  • Kestvus:  7 nädalat, 2x nädalas, kokku 14 kohtumist
  • Toimumisaeg: E, N kl 7.30-8.25 MyFitness Viru
  • Grupi suurus:  alates 3 inimest. Ühe treeningu hind 18.- inimese kohta. Tasuda saab kahes osas, korraga tuleb tasuda 7 treeningu eest (126.- osaleja).

Grupiga ootab Kendra liituma kõiki, kes soovivad:

  1. Teadmisi tervislikust ja tasakaalustatud toitumisest
  2. Langetada kehakaalu
  3. Liikuda grupi ja juhendaja toel oma seatud eesmärkide poole
  4. Saavutada paremat enesetunnet läbi teadlikute toiduvalikute

Kui sinu eesmärgiks on tervislikum ja tasakaalus toitumine või kaalulangetamine, siis on see treeninggrupp just sinule. Eelmine kaalugrupp langetas programmi jooksul kaalu 15,4kg (4 inimest). Muutusid nii toitumisharjumused kui ka enesetunne, mis on säilinud ka siiani.

Üks kohtumine nädalas sisaldab tulemuste ülevaadet ja fikseerimist ning teoreetilist poolt toitumise kohta- Kuidas süüa tasakaalustatult? Mida ja kui palju tuleb süüa, et kaal langeks? Teadlikud valikud ja “lõksud” ning kuidas neid vältida jm.

Teine kohtumine nädalas sisaldab intervalli põhimõttel treeningut vabade raskustega ja oma keha raskusega, keskendudes keha keskosale ja andes igaühele vastavalt tema jõudlusele ka aeroobset koormust.

Registreerimiseks saada email: kendra.vaino@myfitness.ee  ja tasuda ära hiljemalt 01. septembril 2017 MyFitness Viru klubis. 

 

Kõikidele grupiga liitujatele TASUTA kehaanalüüsid programmi jooksul vastavalt kavale.

Grupi jaoks on vaja vähemalt 3 osalejat.

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?