MyFitness

Kallis Naine!

See, kui hästi Sinu keha end tunneb, avaldub Sinu kaunis välimuses. Kuid on valdkondi, mille head käekäiku Sa ise ei pruugi tunnetada. Selleks kutsume Sind emakakaelavähi sõeluuringule.

Emakakaelavähk diagnoositakse igal aastal umbes 200 naisel ning haigus saab võitu 70 naisest aastas. Emakakaelavähk on haigus, mis võib tabada igaüht meie hulgast ning mille sümptomeid ja enesetunde muutust on raske ära tunda.  Varajases staadiumis avastatuna on see aga hästi ravitav. Seetõttu ongi ennetav uuring väga oluline.

Sellel aastal oodatakse uuringule esmajoones 1963, 1968, 1973, 1978, 1983. ja 1988. aastal sündinud naisi, kuid osaleda võivad ka kõik 30-55 – aastased naised. Uuringut tuleks teha iga 2 aasta järel ning haigekassa kindlustusega on see on tasuta!

 Ämmaemanda juurde uuringule saab end registreerida haigla üksuste registratuurides või helistades 666 1900! Telefoniliinid on avatud E-R 7.15-18.00. Uuringuid tehakse Ida-Tallinna Keskhaigla Ravi tn üksuses (Ravi tn 18) ja Tõnismäe üksuses (Hariduse tn 6). Järjekorrad pole pikad ning uuringuaja saab kiiresti.

Lisainformatsiooni uuringu kohta leiate  ITK kodulehelt ja cancer.ee.

Hooli endast!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?