MyFitness

Suvepealinn Pärnu kutsub kõiki 31. augustil ja 1. septembril Eesti veeäärseimale liikumisrajale, sest just siis on kavas Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks. Tervet nädalavahetust hõlmav spordipidu pakub tegevust kogu perele.

31. august
Kahe Silla jooksu eelpäev on traditsiooniliselt laste ja noorte päralt. Sarnaselt möödunud aastale toimub kogu programm õhtupoolikul.

Noorte liikumispäev stardib lastejooksudega, kus oma võimed saavad proovile panna kuni 11aastased poisid ja tüdrukud.  Taas on kavas noortejooks, mis tänavugi tuleb salapäraselt – hämaruse saabudes ja tulede säras. Noortejooksu starti oodatakse 10-29aastaseid liikumishuvilisi. Tegemist on meelelahutust pakkuva jooksuga, kust ei puudu valgus- ning heliefektid. Start kolmekilomeetrisele põnevale linnaringile antakse kell 21.00 Endla teatri esiselt. Hilisõhtused liikujad ergutab kell 20 algava tasuta kontserdiga rajale Daniel Levi. Ühtlasi on kontsert algava kooliaasta puhul linnarahvale ja külalistele Pärnu Kahe Silla Klubi ning Pärnu Linnavalitsuse poolseks kingituseks.

Liikumispäeva seob tervikuks kell 16.30 avatav sporditurg, mis viib aktiivsed noored ja nende vanemad kokku arvukate spordiklubidega, kes saavad võimaluse tutvustada enda poolt pakutavaid sportimisvõimalusi ja teenuseid. Teiste seas on kohal spordikaupmehed, kes teevad osavõtjatele ja teistele külastajatele häid pakkumisi.

1. september
Pühapäev, 1. september tuleb klassikalises võtmes ja viib tuhanded jooksjad, käijad ning kepikõndijad 10kilomeetrisele Kahe Silla jooksule. Start jooksule antakse kell 12.00. Kõik Kahe Silla jooksu ja käimisdistantside läbijad saavad finišis kaela uhke medali.

Koostöös Eesti Kergejõustiku Liiduga toimuvad jooksu raames esimesed täiskavanute 10 km maanteejooksu Eesti meistrivõistlused.

 

REGISTREERIMINE

ERIPAKKUMINE MyFitnessi spordiklubi liikmetele!
Ajavahemikus 12.-18.08 saad registeerida 20% soodsamalt kasutades sooduskoodi MF2Sillajooks2019

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?