MyFitness

Nüüd on aeg tõsiselt treenida, sest käes on jõusaali challenge, kus mõõtu hakkavad võtma aktiivsemad! Perioodil 20.06.2024-31.08.2024 muudame jõusaalis käimise veelgi huvitavamaks ja motiveerivamaks, luues digitaalse edetabeli iseteenindusse, mis kuvab aktiivsemate treenijate saavutusi reaalajas. Lisaks pakume erinevaid soodustusi MyFitnessi bränditoodetelt ja suurepäraseid auhindu tublimatele treenijatele. 

Osalemine on imelihtne: kogu digitaalseid punkte jõusaalis käimise eest ning jälgi iseteeninduses treeningute edetabelit ja iseenda skoori (link avaneb iseteenindusse sisselogides). 

 1. Vali välja meelepärane MyFitnessi klubi ja tule jõusaali treenima 
 2. Registreeri treening iseteeninduses 
 3. Treeni intensiivselt ja regulaarselt kogu perioodi vältel 

Kõikide osalejate vahel loosime välja: 

 • 5 x 50 euro väärtuses Rahva Raamatu kinkekaarte 
 • 5 x raamatut “Sinu uus Sina” Autor: Monika Kahro, tunnustatud MyFitness personaaltreener ja toitumisnõustaja 

Edetabeli TOP 5 parimat meest ja 5 parimat naist saavad kingituseks MyFitness termopudeli ja 3 x personaaltreeningu paketi endale sobiva treeneriga! 

Treeninguid kogudes on Sul võimalik koguda ka digitaalseid sooduskuponge!  

Treenides perioodi vältel vähemalt 20 korda jõusaalis saad kingituseks 20% sooduskupongi, treenides 30 korda jõusaalis, saad 30% sooduskupongi ning treenides 40 korda ootab Sind lausa 40% sooduskupong. Sooduskuponge saad kasutada  MyFitness bränditooteid ostes. 

Nii lihtne see ongi – alusta treenimist juba täna ja kutsu sõber ka trenni! 

Näeme jõusaalis! 

KAMPAANIAREEGLID 

  

 1. Jõusaali  Challenge on jõusaali edetabeli seisu kuvav digitaalne mäng, milles saavad osaleda kõik MyFitnessi lepingulised liikmed ja perioodikaardi omanikud. Kampaaniaperiood on 20.06.2024 – 31.08.2024 
 2. Mäng algab automaatselt liikmelepingu algusega. Mängule eraldi registreeruma ei pea ning mängus osalemine ei ole kohustuslik. 
 3. Mäng ei laiene laste- ja noortetreeningute lepingutele. 
 4. Iga osaleja saab kampaania perioodil 20 jõusaali treeningu läbimise järel endale 20% sooduskupongi, pärast 30 treeningu läbimist 30% sooduskupongi ning 40 treeningu läbimisel 40% sooduskupongi. Sooduskupongid kehtivad ainult MyFitness bränditoodetele ning sooduskupong ei ole vahetatav raha vastu. 
 5. Iga saadud kupong kehtib kasutamiseks kuni 7 päeva alates väljastamise hetkest. Soodustusi ja kuponge ei saa kombineerida ega kasutada korraga. 
 6. 5 kõige enam jõusaalitreeninguid teinud meest ja 5 naist saavad erikingituseks  MyFitnessi termopudeli ja 3x personaatreeningu paketi endale sobiva MyFitnessi treeneriga. 
 7. Lisaks läheb kõigi osalejate vahel loosi 5 x 50 Rahva Raamatu kinkekaarti ning 5 x “Sinu uus sina” raamat autorilt Monika Kahro. 
 8. Auhindade loosimine toimub 9.09.2024. 
 9. Kõigi võitjatega võtame personaalselt ühendust ning teavitame ka siinsamas kampaanialehel. 
 10. Juhul kui MyFitnessil ei õnnestu võitjaga ühendust saada hiljemalt 13.09.2024 on MyFitnessil õigus loosida välja uus võitja. 
 11. Kõik treeningud tuleb registreerida MyFitnessi süsteemis. Kampaania tingimuste täitmisel lähevad arvesse ainult registreeritud treeninguid. 
 12. Tagantjärgi tegevusi ja treeninguid mänguarvestusse ei lisata. 
 13. Kampaania kingitusi ei ole võimalik vahetada rahaks. 
 14. Challengega võivad MyFitnessi liikmed ja perioodikaardi omanikud liituda igal ajal. 
 15. MyFitnessil on õigus kampaaniaperioodil kingituste otsalõppemisel asendada toode teise kingituse vastu. 
 16. MyFitnessil on õigus kingitust mitte välja anda, kui esineb informatsiooni, et liige on kampaaniatingimusi rikkunud või andmed ei ole korrektsed. 
 17. Kampaanias ei saa osaleda MyFitnessi töötajad. 

  

  

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?