MyFitness

Võta osa meie spordiklubide heategevuslikust projektist ning aita tuua jõulurõõmu! Sel pühadeperioodil oleme otsustanud kõigi MyFitness Eesti klubidega toetada ja rõõmustada erinevaid organisatsioone ning ühendusi üle Eesti.

Anna enda panus ja aita meil rõõmu pakkuda! Selle jaoks leia endale sobiv organisatsioon vastavast MyFitness spordiklubist ning üllata ja jaga jõulurõõmu enda toodud kingitusega.

Christmas Candy Clipart #1 MyFitness Rocca al Mare & MyFitness Ülemiste City

MyFitness Rocca al Mare ja MyFitness Ülemiste City ühendavad jõud ning koguvad detsembrikuul üheskoos SOS Lasteküla lastele kingitusi. Kingitused palume tuua meie klienditeenindaja kätte. Kogume lastele vajalikke esemeid – spordiriided, mänguasjad ja spordivahendid. Sobivad ka maiustused. Kingime koos!

Lisaks: korraldame meie liikmetele ja külalistele heategevusliku eritreeningu MyFitness Rocca al Mare spordiklubis.
Eriteeningu aeg: 08. detsember 2018, kell 21.00
Treeningule pääsuks too kaasa väike kingitus lasteküla lastele.
PS! Kohtate arv on piiratud, oma tulekust palume teavitada Rocca al Mare klubi administratsiooni hiljemalt 7.12.2018 tel. 6600520, e-post roccaalmare@myfitness.ee

Christmas Candy Clipart #1MyFitness Mustamäe

Jõulud on imede aeg! Üheskoos on meil võimalus muuta kellegi jõulud veel imelisemaks. Tule ja aita meil aidata! Võimaluse korral lisa kogumiskasti kingitus, mis aitaks MTÜ Loomade Hoiupaigas viibivatel loomadel ennast paremini tunda.

Jõulupühadel külastame Mustamäe tiimiga hoiupaika ning anname Teie kingitused ja head soovid edasi.

Christmas Candy Clipart #1

MyFitness Kristiine

Sul on võimalik valmistada jõulurõõmu Tallinna Laste Turvakeskuse lastele! Kingitused palume tuua meie klienditeenindaja kätte. Kogume lastele vajalikke esemeid – spordiriided, mänguasjad ja spordivahendid. Sobivad ka maiustused. MyFitness panustab kingikottidesse ka oma toodetega. Kingime koos!

Christmas Candy Clipart #1

MyFitness Viru & Rävala & MyFitness Lasnamäe Virbi & MyFitness Lasnamäe Kärberi

Aita aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa! Toetame detsembrikuus Paljassaare loomade varjupaika – helista annetustelefonil 900 7000 ning toetad omanikuta jäänud varjupaiga loomasid 5 euroga. Palun kuula kindlasti ära kõne sissejuhatav tekst, vastasel korral annetust ei toimu.

MyFitness PostimajaChristmas Candy Clipart #1

Aita MyFitness Postimaja tiimil täita kingikarbid üllatustega, et rõõmustada vähihaigeid lapsi ja nende haiglas viimine rõõmsamaks teha. Abistada saad kingipaki või ka rahalise toetusega. Aita toetada – väikestest tegudest saame kokku suure!

Abistada saad kingipaki või ka rahalise toetusega.

Kingipaki osas palume märkida pakendile märkmepaberiga, mis seal sees on – selliselt jõuab pakisisu õiges vanuses lapseni.

EVLVL-ga koostöös on koostatud nimekiri, mida lapsed ootavad hetkel kõige enam:
• Käelisteks tegevusteks kunstivahendid (pliiatsid, vildikad, liimipulgad, käärid, värvipaberid, plastiliin jm)
• Kleepsuraamatud
• Joonistuspaber
• Joonistusraamatud
• Esemed, mida laps saaks haiglas olles kasutada
• Mänguautod/mängunukud
NB! EVLVL poolne oluline palve on, et komme jm söödavat ei kingitaks.

Rahalise toetuse tegemise kohta leiad liidu kodulehelt https://www.vahilapsed.ee/

MyFitness SolarisChristmas Candy Clipart #1

Kogume kingitusi Tallinna Laste Turvakeskuse lastele, kes ootavad jõuludeks uueväärseid või väga heas korras mänguasju, sporditarbeid ja maiustusi. Jõulupühadel külastame Solarise tiimiga turvakeskust ning anname Teie kingitused ja head soovid edasi.

MyFitness Balti Jaama TurgChristmas Candy Clipart #1

Aita aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa! Tule too oma annetus MyFitness Balti Jaama Turg spordiklubisse ning aitame üheskoos loomade varjupaika Varjupaikade MTÜ. Kõik klubiliikmed, külalised ja teised soovijad saavad soovi korral ja võimalusel annetada loomadele toitu, mänguasju ja vajalikke tarvikuid.

MyFitness Lasnamäe LinnamäeChristmas Candy Clipart #1

Teeme Tallinna lastekodu laste pühad rõõmsamaks! Kogume MyFitness Lasnamäe Linnamäe spordiklubis värvipliiatseid, joonistamise lisatarvikuid, mänge ja tervislikke maiustusi. Aita toetada – väikestest tegudest saame kokku suure!

Kingitused palume tuua klienditeenindaja kätte, kõik kingid kogutakse kingikasti toimetatakse Linnamäe tiimiga jõulupühadel Tallinna lastekodule.

MyFitness PiritaChristmas Candy Clipart #1

MyFitness Pirita spordiklubi toetab sel jõulukuul Mähe Vaba Aja Keskuse noori, korraldades neile meeldejääva eritreeningu. Kui ka Sina soovid jõulude ajal Mähe lastele ja noortele headmeelt valmistada, too MyFitness Pirita klienditeenindusse midagi, mis lapse suu magusaks teeb.

MyFitness ViimsiChristmas Candy Clipart #1

Korraldame 3 eritreeningut, millest osalemise aluseks on annetus avatavale Püünsi Noortekeskusele. Too nendesse treeningutesse kaasa mõni mäng või raamat mis noortekeskuse külastajale huvi võiks pakkuda.

Eritreeningute ajad:

• 10. detsember 2018
• 13. detsember 2018
• 14. detsember 2018

MyFitness Tartu spordiklubidChristmas Candy Clipart #1

Koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga koguvad MyFitness Tartu spordiklubid annetusi heategevusliku õnneloosi näol. Kampaania eesmärk on toetada Tartu toetusprojekti – erinevad arendavad teraapiad. Heategevusliku loosi hind on 4 EUR, mille kogu tulu läheb tserebraalparalüüsiga Adele individuaalse ravivesivõimlemise ja füsioteraapia jaoks. Aita toetada – väikestest tegudest saame kokku suure!

MyFitness NarvaChristmas Candy Clipart #1

MyFitness Narva spordiklubi toetab sel jõulukuul Narva-Jõesuu SOS Lasteküla noori, korraldades neile meeldejääva spordipäeva, koos toredate loengutega tervislikest eluviisidest. Kui ka Sina tahaksid armastad aidata, vaata lähemalt www.sos-lastekyla.ee

MyFitness PärnuChristmas Candy Clipart #1

Aita aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa! Tule too MyFitness Pärnu klienditeenindusse oma annetus ning aitame üheskoos loomade varjupaika Varjupaikade MTÜ. Kõik klubiliikmed, külalised ja teised soovijad saavad soovi korral ja võimalusel annetada loomadele toitu, mänguasju ja vajalikke tarvikuid.

MyFitness ViljandiChristmas Candy Clipart #1

Aita aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa! Tule too MyFitness Viljandi klienditeenindusse oma annetus ning aitame üheskoos Viljandi loomade varjupaika. Kõik klubiliikmed, külalised ja teised soovijad saavad soovi korral ja võimalusel annetada loomadele toitu, mänguasju ja vajalikke tarvikuid.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?