MyFitness

Personaaltreener

Jõutreening alustajale kui ka edasijõudnule
Treening enda keharaskusega ja vabade raskustega
Tuharalihastele keskendunud treening
Rühi ja liikuvuse parandamine
Toitumine
Massaaž ja kinesioteipimine (MyFitness Pirita)

Tatjana on mitmekülgse õppimise ja töökogemuse kaudu jõudnud treeneri ametini, mille läbi saab aastate jooksul kogutud teadmistepagasit edasi anda. Tänaseks on ta oma käe andnud jõutreeningutele, millele eelnes pea 15 aastat võrkpalli mängu. Tatjana on edukalt läbinud FAF Personal Trainer kursuse, hetkel täiendab end toitumise alal Precision Nutrition kursuse raames ning üleüldse peab väga oluliseks enda pidevat arendamist (TRX koolitus, The Movement Fix).
Lisaks treeneri ametile omab Tatjana M.I.Massaažikoolist massööri eriala, kus ta spetsialiseerus spordimassaažile, kuid praktikas lähtub kliendi seisundist ja vajadustest, kasutades võtteid eri massaaži liikidest (klassikaline-, lümf-, segmentmassaaž). Lisaks massaažile teeb ta ka kinesioteipimist.
Hetkel tegutseb treener mõlemas valdkonnas, nii personaaltreenerina kui ka massöörina (MyFitness Pirita klubis).
Treeningute läbiviimisel peab ta tähtsaks õige tehnika omandamist, teadlikku lähenemist harjutustele, tõhusat treeningu ülesehitust, seda kõike võttes arvesse inimese eripära. Tatjana on julge lähenemisega treeningule, ergutades klienti väljuma oma mugavustsoonist. Tema trennidesse on oodatud kõik, kes tahavad parandada oma elukvaliteeti läbi mõtestatud treenimise ja toitumise.

+372 580 22313

tatjana.jakovleva@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?

MyFitness