MyFitness

Taavi Merisalu

Jõutreening
Kaalulangetus
Toitumine
Fitness ja kulturism
Treeningud alles alustajatele

Taavi on lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuri teaduskonna ja omab sporditeaduste bakalaureust. Taavi on töötanud aastaid treenerina harrastus- ja võistlussportlastele, kes omavad üle 20 Eesti rekordi jõutõstmises ja toonud Euroopa Meistrivõistlustelt 5 medalit ning üks treenitav on korranud ka maailmarekordit. Taavit on premeeritud 6 parima treeneri medaliga jõutõstmises ja kulturismis.
Lisaks teiste treenimisele treenib ta ka iseennast ja on väga edukas kulturist Eestis. Mitmeid kordi on saavutanud medalikohti Eesti sisevõistlustel ja ka välisvõistlustel. Aastal 2015 on Taavi absoluutne Eesti meister klassikalises kulturismis!
Taavi on aastaid tegelenud toitumiskavade koostamisega ja koostööd teinud erinevate erialade võistlussportlastega. Taavi on töötanud ka lasteaias liikumisõpetajana. Lisaks ülikooli teadmistele tugineb Taavi tänapäevastele teaduslikele artiklitele, tänu millele on treeningud alati kaasajastatud.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?