MyFitness

Siiri Maisa

Kaalulangetus
Toitumine
Rühi ja liikuvuse parandamine
Fitness ja kulturism
Treeningud alles alustajale

Siiri alustas sportvõimlemisega 6-aastaselt ja tegeles sellega 11 aastat. 1988 aastal omistati talle sellel alal meistersportlase tiitel. Võib nii öelda, et sellest ajast alates on tema elu spordiga tihedalt seotud. Ta alustas jõusaalitreeningutega, alguses ise treenides ja seejärel osaledes juba Kulturismi ning fitnessi võistlustel. Aastal 2005 võistles ta nii eestis kui ka Euroopa MV Ukrainas (Jaltas) naiste fitnessis (164+ cm) ning saavutas seal 8 koha.

Aastast 2008 on ta ka rühmatreener juhendades erinevaid lihastreeninguid, kerelihaste treeninguid ning venitusi. Kõige rohkem meeldib Siirile treeningvahendina TRX.

Siiri omab nii FAF (Fitness Academy of Finland) personaal- ja jõusaalitreeneri litsentsi kui ka Kulturismi- ja Fitnessitreener EKR 4 taset ning lisaks on läbinud erinevaid TRX koolitusi. Jätkuvalt osaleb ta erinevatel koolitustel ja seminaridel, ennast pidevalt täiendades.

Hetkel tunneb Siiri suurt rõõmu oma õpilaste üle, kes on nii tavalised harrastajad jõusaalis kui ka tõsisemate eesmärkidega treenijad, lisaks veel palju toredaid külastajaid rühmatreeningutes. Kõigil oma salajane eesmärk ja temal on võimalus neid selle saavutamises aidata!

+372 526 8639

siiri.maisa@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?