MyFitness

Kaalulangetus
Toitumine
Rühi ja liikuvuse parandamine
Treeningud alles alustajale
Jõutreening

Raiko on spordiga tegelenud lapsest saadik ning on võistelnud nii kergejõustikus, jalgpallis, kui korvpallis. Viimase viie aasta
jooksul on tema kireks aga olnud jõutreening. Tänu Tartu Ülikoolis saadud haridusele – 2018. aastal lõpetas Raiko füsioteraapia magistriõppe, on tal hea arusaam sellest, kuidas inimese keha toimib ning mida teha selleks, et sinu sportlikke eesmärke saavutada.Raikole on väga oluline, et treeningud ja toitumine oleksid seotud teaduspõhiste meetoditega ning selle tarbeks hoiab ta ennast kursis uuema teadusliku treeningu ja toitumisega seotud informatsiooniga. Võid uskuda, et mingit jama ta sulle pähe määrida ei ürita ning kasutab päriselt meetodeid, mis on järgi testitud ning toimivad.
Raiko töötab praegu Eesti Jalgpalli Liidus noortekoondiste kehalise ettevalmistuse treenerina ning annab ka jalgpallitreeneritele erinevaid kehaliste võimete ning toitumisega seotud koolitusi.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?