MyFitness

Harjutuste tehnika õpetamine individuaalselt/grupis
Individuaalsete treeningkavade koostamine (ka edasijõudnutele) ja selgitamine kliendile
Toitumisalane nõu lihase kasvatamisel
Kaalulangetuse nõuanded
Kaalu tõstmise nõuanded
Poseerimisalane juhendamine võistlussportlastele

Jõusaalis olen treeninud järjepidevalt viimased 10 aastat ja sellest on saanud minu elustiil. Pean väga oluliseks treenimisel põhimõtet, teha seda järjepidevalt ja eesmärgipäraselt. Lisaks jõusaalitreeningutele mängib olulist rolli regulaarne ja tervislik toitumine. Igapäevaselt hoian end kursis eesti ja välismaa kulturismi ning fitnessi alaste uudiste, trendide ja võistlustega.

Jõusaali soovitan igas eas inimestele kuna usun, et see on parim ja kiireim viis keha toonusesse saamiseks ja selle hoidmiseks. Teadlik treenimine aitab saavutada eesmärki, olgu selleks kehakaalu langetamine, tõstmine, lihasmassi kasvatamine kui ka keha hoiaku parandamine. Samuti toetab jõusaal väga hästi ka kõiki teisi spordialasid. Aastate jooksul olen jõudnud veendumusele, et ainus viis saavutada eesmärk on tegeleda kliendiga personaalselt. Selleks, et hinnata tema praegust seisundit, pean saama ülevaate tema toitumisharjumustest ja igapäevasest aktiivsusest. Personaalne lähenemine tähendab pikemaajalist koostööd, et perioodiliselt üle vaadata tema treeningute tehnika ja toitumine ning samuti edaspidine motiveerimine. Alusta juba täna, võta ühendust ja tee esimene samm oma parema elukvaliteedi nimel.

Mauro.Ilves@myfitness.ee

1X Personaaltreening liikmele/mitteliikmele 35.00
7X Personaaltreening liikmele/mitteliikmele 233.00
1X Grupi personaaltreening liikmele/mitteliikmele 63.00
7X Grupi personaaltreening liikmele/mitteliikmele 419.00

*Mitteliikmele lisandub klubisse ühe korra sissepääs 5 eurot igal treeningkorral.

Klubid: Viljandi

Personaaltreening 1x 35.00
Personaaltreening 7x 233.00
Grupi personaaltreening 1x 63.00
Grupi personaaltreening 7x 419.00
Kehaanalüüs 15.00

Mauro Ilves

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?