MyFitness

Henry on jõutreeningutega aktiivselt tegelenud viimased 10 aastat. Ta on lõpetanud bakalaureuseõppe Tartu Ülikooli sporditeaduskonnas. Henry on aastatega uurinud, katsetanud ja rakendanud erinevaid tulemusi, et ennast nii füüsiliselt kui vaimselt proovile panna. Ta on end tahtlikult mugavustsoonist välja viinud alates kaalulangetamisest, lihaste arendamisest kuni valmistumiseni kulturismi võistlusteks. Kõik see on aidanud tal paremini mõista hämmastavat inimkehade füüsilist kohanemist, tugevusi ja oskusi. Personaaltreenerina soovib Henry pakkuda tervikut, mõtestatud, teadlikku treeningut ja teadmisi tervislikust toitumisest, mis üheskoos loovad eeldused selleks, et saavutada püstitatud eesmärgid treeningutel kui ka igapäevases elus tervena ja tugevamana edasi liikuda. Personaaltreenerina otsib ta jätkuvalt uusi võimalusi õppida ja areneda. Kõik need kogemused on teinud temast professionaalse treeneri, kes usub, et kõik on saavutatav ja kõik saavutused algavad pühendumisest ning õigetest otsustest.

Personaaltreening 1x 55.00
Personaaltreening 7x 333.00
Kehaanalüüs 15.00
Personaaltreening 3x 150.00
Treeningprogramm 7X (1 inimese tasu 4-liikmelises grupis) 161.00
Personaaltreening 7x sõbraga 432.00
Personaaltreening 3x sõbraga 195.00
Personaaltreening 1x sõbraga 72.00
Treeningkava 55.00

"Tegutse kohe ja teeme koos trenni!"

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

*Luban AS´il My Fitness mulle saadetavates e-kirjades kasutada jälgimispiksleid allolevatel eesmärkidel:
1. Kvantitatiivse info kogumise analüütilisel eesmärgil, hindamaks millise sisuga e-kirjad inimesi huvitavad, et vastavalt sellele kujundada e-kirjade sisu.
2. Kinnitamaks e-kirja kättesaamist, tõendamaks võimaliku vaidluse korral, kas isik on e-kirjas sisalduva info kätte saanud või mitte.

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?