MyFitness

Jõutreening
Kaalulangetus
Toitumine
Rühi ja liikuvuse parandamine
Fitness ja kulturism

Hendrik on suur spordi ja sportlikku eluviisi austaja, kellel on laiaulatuslik taust spordis. Alustades jalgpallist noortekoondiste tasemel ning lõpetades hobikorras ekstreemspordiga. Hendrik õpib välismaa ülikoolis kehalise ettevalmistuse treeneriks, mis on keskendunud tippspordile. Tänu koolis õpitule teab noormees, kuidas tõsta inimese füüsilist võimekust, muuta kehakoostist ning parandada inimeste rühi- ning liikuvusprobleeme. Varasemalt on kogemust sprinterite, rägbi- ja korvpallimängijate treenimisega. Hendrikule endale meeldib praktiseerida erinevaid jõutreeningu liike ning jõuliikide arendamist, et olla ise võimalikult atleetlik ning joosta kiiremini, hüpata kõrgemale ning saada tugevamaks. Samuti meeldib talle hoida kätt pulsil kulturismil ja fitnessil, mis on ka põhjus, miks algupäraselt jäi Hendrik jõusaali ust kulutama.
Mis aga antud treenerile ei meeldi, on ajaraiskamine. Hendrik usub, et trenn peab olema mõtestatud ning kindla suunitlusega, et näha maksimaalseid tulemusi. Sportlased ei tee ühtegi trenni vaid trenni pärast, vaid iga nüanss treeningprotsessis on kindla eesmärgi nimel! Hendrik usub, et selline filosoofia võiks edasi kanduda ka tavainimeste treeningprotsessi. Sellepärast tahab ta oma klientidega igast trennist maksimaalset kasu lõigata, et saavutada seatud eesmärgid ning seejärel vallutada uued kõrgused!

Personaaltreening 1x 30.00
Personaaltreening 7x 200.00
Treeningprogramm 7X (1 inimese tasu) 98.00
Trenni-ja toitumisnõustamine 30.00
Toitumisnõustamine 30.00
Trenni-ja toitumisnõustamine 7x 200.00
Kehaanalüüs 15.00

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?